Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még "feltolto...

Sokan használnak még "feltoltokartyas" sim kártyát?

Figyelt kérdés

Már azt hallom csak mindenkitől, hogy elofizeteses, korlátlan beszélgetés és korlátlan net, stb.

Mennyien lehetnek akik még toltogetik a kártyájukra a egyenleget?

Én is Red-es vagyok, de lehet visszaallok feltoltosre, mert ki sem használom hogy van elofizetes.

Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel.

Ha valtanek, akkor melyik szolgáltató érné meg?

Köszönöm a választ előre is!



2020. szept. 30. 07:34
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
40-es, ez nem így van: Jófogás egy idő után törli automatikusan és meg kell újítani a hirdetést vagy újat indítani.
2020. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

#41 Te honnan tudod hogy nem adnak számlát? A vitát lezártam. A Facebook is tele van ilyen kártyával.



1. Magánszemély eladhatja a kártyát, ha átírják az új vevő nevére.


2. A cégnek nem kell átírnia, elegendő egy nyomtatványt nyilatkozatot a szolgáltató felé eljutatni hogy tudjanak róla hogy miről van szó.

2020. okt. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Nem vagy te tisztában a dolgokkal.



Tavaly oda adtam a tesómnak a régi telefont, benne egy 20-as számmal. Ő a végén eladta a kártyámat telefonnal együtt. Felhívtam a szolgáltatót hogy mi a helyzet. Tudod mit mondot? Azt hogy felesleges letiltani a kártyát, mert ha nem végzem el az 1 év múlva adategyeztetést a kártyát, törölni fogják.

2020. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Emberek, olvassatok már!! :-) Ott van a hirdetésben:



"Na de mégis kiknek ajánljuk?


Akiknek ajánljuk:


-Akik unják az ügyintézéseket.


-Akik nem szeretnék a saját nevükre aktiválni a kártyát.


-AKIK SZERETNÉK MEGTARTANI KILÉTÜKET (ANONIMITÁSUKAT).


-Akiknek elegük lett a(z) kötelező adategyeztetésekből.


....


Amit kinálunk:

...

-Könnyen megjegyezhető telefonszámok.


-100% elégedettség

...


Garantáljuk hogy nem lesznek kéretlen kártékony bejövő hívások.


A KÁRTYÁKAT A CÉG NEVÉRE ÍRATJUK, ÍGY MINDEN ÉVBEN ELVÉGEZZÜK ÖN HELYETT A KÖTELEZŐ ADATEGYEZTETÉST.

Természetesen arra is van lehetősége, hogy a kártyát az ön nevére aktiváljuk be.


A kártyákra garancia nincsen, vásárlás után pedig semmiféle felelősséget nem áll módunkban vállalni (Reklamáció, pénz visszafizzetés) stb.."

2020. okt. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

" Ma törvény nem tiltja, hogy egy magánszemély nagyon sok SIM-kártyát vegyen egy mobilszolgáltatónál , és azt sem, hogy a megvásárolt kártyákat továbbértékesítse. Egy csomó használt GSM boltban lehet kártyával együtt venni a készülékeket, ehhez pedig a boltos értelemszerűen nagyobb tételben vesz egyszerre SIM-eket. "


Katt: [link]



Ezen felül: Ha illegális lenne a hirdetés, a Jófogás azonnal kitiltaná. Nem engednék feltölteni egy illegális hirdetést.


A jófogás szűri a nem oda való hirdetést. Nem úgy van ám hogy csak feltöltik aztán meg is jelenik. Elolvassák, megnézik maga a hirdetést. És ha rendbe találnak mindent, megjelentetik. Na most! Amit linkelt az egyik válaszadó linkes hirdetés, mindegyik a jófogásról származik. Miért nem törlik ha illegális lenne? Miért engedték volna közzétenni ha az lenne?



Nehargaudjatok de a linkes válaszólóval értek egyet. Sajnos nem vagytok tisztában a dolgokkal.

2020. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
#45 Mit kell pontosan nézni?
2020. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam.



" Megjegyzés: A sim kártyával kapcsolatos visszaélések miatt, ilyen mint például: telefonbetyárkodás, más emberekben okozható jogellenes és egyéb káros, - illetve törvényben ütköző Cselekményekért semmiféle felelősséget Nem vállalunk (Jogi ÚT KizÁRVA)!!!!

NE Feledje: A vásárlás után az ilyen jellegű cselekedeteiért a kizárólagos felelősség önt terheli!!

A vásárlás előtt ezeket elolvasva vásáról tölünk. Mi ezt úgy tekintjük, hogy elfogadja ezeket a vásárlási feltételeket. Érdeklődni a megadott elérhetőségek valamelyikén lehet.


Keresenek minket bátran a megadott elérhetőségek valamelyikén. 15 éve a pályán vagyunk, probléma mentes GSM.



Megtisztelnének ha úgy írnának ránk ha elolvasták!


Mégegyszer köszönjük!


Megjegyzés: Számla igényét kérjük szíveskedjen előre jelezni. Számlát a hatályos jogszabályok alapján (Ászf) szerint email-ben fogjuk megküldeni. Kérjük rendelés leadásánál szíveskedjen egy érvényes email címet megadni, mert oda fogjuk az elektronikus számlát megküldeni. "

2020. okt. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

Lénygében felvan tüntetve ez:


" Megjegyzés: A sim kártyával kapcsolatos visszaélések miatt, ilyen mint például: telefonbetyárkodás, más emberekben okozható jogellenes és egyéb káros, - illetve törvényben ütköző Cselekményekért semmiféle felelősséget Nem vállalunk (Jogi ÚT KizÁRVA)!!!!


NE Feledje: A vásárlás után az ilyen jellegű cselekedeteiért a kizárólagos felelősség önt terheli!!


A vásárlás előtt ezeket elolvasva vásáról tölünk. Mi ezt úgy tekintjük, hogy elfogadja ezeket a vásárlási feltételeket. Érdeklődni a megadott elérhetőségek valamelyikén lehet. "



Értelmezzétek!!!!!!!

2020. okt. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
És mit nem lehet azon érteni, hogy ha egy sim kártyát eladott SZÁMLÁVAL XY-nak, akkor a következő évben nem csinálhat adategyeztetést a cég nevében azzal a SIM kártyával, amit eladott Gipsz Jakabnak, mert az már nem az Ő tulajdona?
2020. okt. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nekem is feltöltött van, havi 3000 elég,plusz még rendelek hozzá 5 Gigát,és minden megvan
2020. okt. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!