Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még "feltolto...

Sokan használnak még "feltoltokartyas" sim kártyát?

Figyelt kérdés

Már azt hallom csak mindenkitől, hogy elofizeteses, korlátlan beszélgetés és korlátlan net, stb.

Mennyien lehetnek akik még toltogetik a kártyájukra a egyenleget?

Én is Red-es vagyok, de lehet visszaallok feltoltosre, mert ki sem használom hogy van elofizetes.

Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel.

Ha valtanek, akkor melyik szolgáltató érné meg?

Köszönöm a választ előre is!



2020. szept. 30. 07:34
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Én havonta töltöm 3000 Ft tal
2020. okt. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
2020. okt. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
3.470.000 feltöltőkártyával zártuk a 2019-es évet az NMHH jelentése szerint. Ez majdnem 900.000 kártyával kevesebb, mint amennyivel a 2015-ös évet kezdtük. Tehát fogy a számuk, de nem Vagy egyedül...
2020. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
36%
A 34-es által megosztott linken szereplő hirdetés illegális. A képernyőképeket lementettem, feljelentés folyamatban. Bakker, mégis hogy hirdethet egy mobilkereskedő olyat, hogy a saját nevére veszi a kártyákat és azt eladja olyanoknak, akik névtelenek akarnak maradni. Ez teljesen illegális, hiszen a személyes beazonosítás pont azt a célt akarja elérni, hogy minden kártya egy azonosított személyhez tartozzon. Ki az aki nem akar beazonosított lenni? A bűnöző. Mondjuk a hirdető jól meg fog lepődni, amikor a székhelyére a tekesek berontanak, mert az egyik Ő tulajdonában lévő (nem általa használt) sim-kártyát mérték be pl. egy gyilkosság esetén. Aztán ülhet a sitten, kiabálva, hogy "ártatlan vagyok". Még jobban is jár, ha most megkapja a feljelentést és leáll ezzel a tevékenységével.
2020. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

#35



Miért lenne bűncselekmény?


Tele van a net ilyen hirdetéssel.


Ezt csak péladként linkeltem be. De linkelhetek még 150.000 ezer ilyen hirdetést. A Facebook, Jófogás tele van. Hiába mész be a rendőrségre, szimplán lesz.rják. Ha neked van egy nevedre aktivált kártya, vagy az én nevemre, bármikor továbbértékesíthetem. Senkinek nincs hozzá köze.

2020. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Nehogy téged jelentsen fel a mobilcég. Te nem vagy tisztába a dolgokkal. Nem illegális eladni egy kártyát, csupán egy nyilatkozatot töltenek ki a vevővel hogy amennyiben probléma van, akkor a rendőrség nyugodtan keresheti.


Menjél be 10 Gsm boltba, kérdezd meg hogy van -e aktivált kártya? Előfogja venni a sim kártyát ami kitudja kinek a nevén van. Ezt amit küldtem linket, nem illegális. Olvassál utána mielőtt ostobaságokról hadobálsz.

2020. okt. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

35-ös, én meg azon "mulattam", hogy a hirdetés címe:

"Új frissen aktivált Sim kártya, Vodafone kártyák" - s a képen pedig "Vodafone kiadható 2018. 10.11" -ig :D

2020. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

Linkelek még be 77 ezer hirdetést, egyébként google a barát.



[link]



[link]


[link]



Itt van, mindegyik más cég. Céges hirdetést. De akad szép számba magánszemély hirdetése.



Akkor ilyenkor mivan?

2020. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
#38 Lehet a hirdetés már nem is aktiv. Elfelejtették törölni.
2020. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

39-es az van, hogy amikor eladja a SIM kártyát, akkor kutya kötelessége (lenne) elkérni a vevő adatait és annak nevére számlát kiállítani az eladásról.

Ergo, ha eladta a SIM kártyát másnak, akkor nem végezhet a saját cége nevére később adategyeztetést - ez az illegális.

2020. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!