Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még "feltolto...

Sokan használnak még "feltoltokartyas" sim kártyát?

Figyelt kérdés

Már azt hallom csak mindenkitől, hogy elofizeteses, korlátlan beszélgetés és korlátlan net, stb.

Mennyien lehetnek akik még toltogetik a kártyájukra a egyenleget?

Én is Red-es vagyok, de lehet visszaallok feltoltosre, mert ki sem használom hogy van elofizetes.

Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel.

Ha valtanek, akkor melyik szolgáltató érné meg?

Köszönöm a választ előre is!



2020. szept. 30. 07:34
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
20 vagyok kapkodtam: mindkét telefonom Vodás: egy előfizetéses, flottás és egy feltöltős.
2020. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:

Igen! Valószínű nagyon hogy vodas maradok, mert azt már megazoktam és árban is ők tűntek a legjobbnak feltoltokartyas téren.

Köszönöm! :)

2020. szept. 30. 15:37
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2007-től volt a T mellett pár évig vodás kartyam is, később meg telenor is. Nem véletlen volt akkor, hogy a voda olcsóbb volt, magasan az nyújtotta a legrosszabb szolgáltatás, a gyakorlatban a legrosszabb volt a lefedettség, a hangminőség (ugyanazt a telefont használtam más kártyával is), de a legótvarabb az ügyfélszolgálat volt. Hangsúlyozom, az akkor volt, nem tudom változott-e azóta.
2020. szept. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Manapság mind 3 nagy mobil szolgáltató hasonló kedvezően olcsó percdíjai vannak. És netcsomagok .
2020. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Persze, aki nagyon keveset telefonál annak tökéletes, nincs havidíj..
2020. szept. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Én Netfone előfizetéssel korlátlanul beszélek mindenhová, 100sms van mellé és 50GB. Ezért fizetek most 9.990Ft-ot. Korábban több volt 2 ezerrel, de az üzletkötőm szólt a hűségidő alatt, hogy olcsóbb lett a csomag. Úgyhogy én a sárga mobilszolgáltatót választottam, mert ott vállalják az arcukat és személyesen foglalkoznak velem. Igaz, az üzletkötő sokáig rágta a fülemet, de rájöttem, hogy tényleg jobb ez nekem. Ja, meg nekem fontos, hogy magyar cég.
2020. okt. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Alex Fly ***** válasza:

Annak idején nekem is évekig előfizetésem volt - még a Westelnél. Akkor még megérte; aranykártyával a család többi tagjának is fillérekért vettem telefont+társkártyás előfizetést. De amióta T-Mobile lett belőle, azóta nekem már nem éri meg. Feltöltőkártyásként én szabom meg, mikor és mennyit költök rá, abból mikor és milyen szolgáltatást veszek, stb...

Mivel nagyrészt adatforgalmat használok, így ha elfogy a Maraton adatkerete, akkor töltök rá annyit, hogy megvegyem a következőt. Ha hónapokig elég, akkor addig egy fillérembe nem kerül. Ezt előfizetéses konstrukcióban nem lehet megvalósítani.

2020. okt. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

27! Az miért nem éri meg a Telekom, hogy kedvezményesen lehet készülékeket venni, havi pár ezerért, ha van otthoni szolgáltatások , akkor Magentàval sok kedvezmény jár?

És míg az előfizetéses rendszerben minden opcióval van ingyenes lebeszélhetőség, a kàrtyàssal nincs.

2020. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 Alex Fly ***** válasza:

@28: nem vesz az ember kedvezményesen készüléket olyan sűrűn, hogy megérje. Főleg akkor, ha nem az éppen aktuálisan kínált készülékek érdeklik az embert. Egyéb Telekomos szolgáltatásom pedig nincs...

Azingyenes lebeszélhetőséget pedig így sem igazán veszem igénybe és valószínűleg akkor sem, ha havonta fizetnék érte.

2020. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk manapság az emberek kis része telefonàl keveset, de aki csak ritkán telefonàl, az még a feltöltött egyenlegét sem hasznàlja fel. A többség, màr az idősek is használják az okostelefonokat, amit netkapcsolattal érdemes. Azt is lehet feltöltős rendszerben, de vmivel dràgàbb.
2020. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!