Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tenyleg gaz ha valakinek...

Tenyleg gaz ha valakinek samsungja van?

Figyelt kérdés

(A tizen/huszon evesektol kerdezem) nekem iphonom van es a barataimnak is akik sokszor meselik hogy meglattak egy jol kinezo sracot de aztan elovette a samsungjat es rogton kevesbe jott be nekik es hogy mennyire gaz a samsung. En vagyok az egyetlen akit nem erdekel hogy milyen telefonja van a masiknak?? Mar tenyleg gaz ha valakinek nem iphoneja van??

18/L



2019. márc. 28. 22:35
1 2
 1/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%

Akinek gáz, azzal szóba sem állnék.

Akinek meg ez elvárás ilyen korban, az nem tudja mi az, hogy valamiért megdolgozni.

A harmadik meg, hogy annyira gáz, hogy a legalább annyian vesznek Androidos telót, mint ájfont.

2019. márc. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

A Samsung a eladási listák világelsője, ők gyártják a legszebb kijelzőket (az apple is tőlük veszi a kijelzőt), kiváló kamerájuk van, kiváló extrákkal rendelkeznek szóval aki a Samut gáznak tartja az nagyon hülye.

A barátaid valószínűleg plázacicák akiknek jujj csak az iphone az milyen menő stb. Valójában meg egyáltalán nem nagy szám és még a Huawei el szemben is alul áll ugyanis a Huawei nemrég előzte meg eladási listákon. Szóval az a gáz ha valaki olyan telefonért ad ki rengeteg pénzt aminek tudását feleannyiért is megtudná vásárolni magának és a feleannyiba kerülő konkurenciának még jobbak is a készülékei.

De ha nekem nem hiszel itt egy jó informatikus véleménye: "az iphone nem telefon az egy hulladék"

2019. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%

Én hasonlóan vagyok az iphon tulajokkal. Ha ugyan így meglátom az utcán minden ismeretség nélkül akkor az ugrik be, hogy egy menőzni akaró ribi. Akinek nem számít semmi, csak menőbnek tűnjön. Rengeteg fiú barát, minden buliban ott a helye stb stb.

Legtöbb csaj iphon tulajra igaz is.

Szóval számomra mivel egy negatív tulajdonságról árulkodik így szóba se jöhet nálam. Ha megismerem és tetszik a belső, majd kiderül, hogy iphonja van úgy nem hátrány már. De első ránézésnél, mikor csak apró tulajdonságokból következtet az ember ott igen.

Szerintem a samsung, huawei, honor készülékek sokkal jobbak. Több hatalmad van a telefon felett, jobban ki lehet használni a linux alapú operációs rendszer adta lehetőségeket is. Az iphonban annyi a jó, hogy státusz szimbólumként szolgál. De amúgy nagyon le van korlátozva benne a felhasználói jog. Meg maga a dizájnja se tetszik.

2019. márc. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ne ez határozzon már meg téged. Ennek semmi köze a személyiségedhez, ami a te belső értékeid, meg ilyesmi. Aki beszól, leszól egy telefonmárka miatt bárkit, az setét, mint éj. :S :) De neked nem kell törődnöd vele, ez az ő problémája:)
2019. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Mai fiatalok, és az ő véleményük a márkákról és a minőségről?


Múltkor a egyik kérdésnél többen leírták, hogy a Fossil a menő óra, és az Omega meg öreges, így nem kéne fiatal srácnak olyat viselni!

2019. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Ja, de a new yorkeres 3ezres óra meg menő......vicc
2019. márc. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne gáz Samsung nagyon jó telefonjai vannak ,ugyan úgy mint Huawei is ,én nem telefon alapján választók embereket barátnak .
2019. márc. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Egyáltalán nem gáz, sőt, én pont inkább azokat az embereket nézem le, akik a telefonjuk alapján minősítenek másokat, és emberi mivoltuk helyett egyből a telefonjukat nézik! A sznobokat elvakítja a "harapott alma", csupán a márkára mennek, és felvágnak, hogy nekik ilyen márkás és drága telefonjuk van, az Androidosokat pedig szó nélkül leköpik! Ezzel a Samsung-undorral én a helyedben így biztosan változtatnék a baráti körömön.

Én márkától független vagyok, de pont erről beszéltem, amikor valaki nemrég megkérdezte, hogy az Androidosok miért szídják az iPhone-osokat, én pedig válaszoltam, hogy ez a revans, mivel ezt évekkel ezelőtt az iPhone-osok kezdték!

2019. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

én a helyedbe azonnal új barátok után néznék mert ezek mellet csak te is gáznak tünsz.

IPhone tulajként haver Samsung s8 a tetszik

na ilyenkor mivan

2019. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Szirty ***** válasza:
76%
Ha agykárosodásod van az nagyobb gáz...
2019. márc. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!