Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iphone érné meg jobban?

Melyik iphone érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Iphone 5, iphone 6 vagy iphone 7?

Miben különböznek egymástól? Melyik készít jobb képeket? Melyik kicsi (nem szeretem a nagy telefonokat)? Milyenek az áraik? Melyiknek hosszabb az élettartama? Az akkumlátoruk mennyire bírja? Melyiknek nagyobb a tárhelye? Tokot könnyű rájuk találni? Használtan is megéri ilyen telefonokat venni vagy inkább újat kéne?

Samsung Galaxy J3-ról váltanék, még nem volt Iphone-om, de kipróbálnám őket.

Jöhetnek személyes vélemények is róluk :)



2020. okt. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Miben különböznek egymástól?

[link]

Melyik készít jobb képeket?

7

Melyik kicsi (nem szeretem a nagy telefonokat)?

5

Milyenek az áraik?

google

Melyiknek hosszabb az élettartama?

7

Az akkumlátoruk mennyire bírja?

nem a legjobbak. sajnos a régi ájfónok elég gyengécskék, de egy napot el lehet velük karistolni


Melyiknek nagyobb a tárhelye?

Mindegyik kapható többféle tárhellyel

Tokot könnyű rájuk találni?

annyivan hozzájuk mint a sivatagban a homok

Használtan is megéri ilyen telefonokat venni vagy inkább újat kéne?

újat már egyikből sem kapsz amiket felsoroltál.


A samu J-től mindegyik jobb az biztos!


az a kérdés mennyi pénzt szánsz rá?

2020. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Ha ezek közül kellene választani akkor Iphone 7. Én nem vennék több évvel ezelőtti telefonokat. Abban különböznek, hogy az Iphone 6 drágább az 5nél de jobb, és a 7 jobb mint az 5 meg a 6, csak drágább. Az Iphone 5 a legkisebb. Ahoz képest, hogy több évvel ezelőtti és home gombos ahoz képest drágák. Iphone 7nek hosszabb az élettartalma. A régi Iphoneoknak az akkuja nagyon alacsony, egy mostani telefonnak a fele. Szóval nem bírja jól. A 7nek nagyobb a tárhelye. A 7nek könnyű tokot találni, mert "csak" 5 éves, de az 5nek már nehezebb. Használtan ilyen régi telefonokat nem ajánlok. De újonnan sem. Szerintem nézz körül a Samsungon, Xiaomin, és a Realmi-n, mert ott sokkal jobb árérték arányú telefonok vannak. Mindenben jobbak, csak abban nem, hogy neked nem tetszhet hogy nagy, és nincs rajta ios
2020. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Én az SE alá nem adnám, ha nincs pénz arra, akkor droid.
2020. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!