Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth adapterrel hi-fi...

Bluetooth adapterrel hi-fi hangja küldése mobiltelefonra hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan Bluetooth adaptert venni, amelyre RCA (vagy Jack) csatlakozóval rákötök egy hangforrást (hi-fit például) és a mobiltelefonon hallgatom a hangforrás hangját.

Milyen Bluetooth adaptert kell ehhez vennem, ami tudja ezt?

iPhone vagy Android telefonról lenne szó, remélem mindkettőre át tudná játszani.



2020. okt. 9. 20:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

iPhoneonon biztos nincs ilyen lehetőség.

de szerintem még androidon sincs....

telefonRÓL szoktunk küldeni inkább hangot. :)

2020. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon jó lenne, ha megfordítható lenne és telefonon tudnék hallgatni.
2020. okt. 9. 21:19
 3/18 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen hangforrás, pc, cd, erősítő?
2020. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

tedd rá a telefonra a zenét és kész.

vagy streameld Spotify-on, vagy Apple musicon

vagy otthoni hálózaton oszd meg és onnan hallgasd.


pont azért, mert rengeteg más egyszerűbb megoldás van, ilyen szerintem nem létezik amit szeretnél.


iPhoneonon biztos nem lehetséges. Még egy nyomorult névjegykártyát vagy fényképet sem lehet átküldeni. Airdrop, vagy iMessega, stb megoldás van rá. (ami persze wifit és bt-t használ)

2020. okt. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Analóg hangforrás (erősítő amit Bt bemenetébe dugnék) vétele lenne a cél a telefonnal.

Ahogy előző írja ez úgy tűnik: sajnos nem lehetséges. :(

2020. okt. 9. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
a megoldás az, hogy digitalizálod és a fájlt rakod rá a telefonra.
2020. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Folyamatos, mindig változó az analóg jel, nem egy-egy zene stb, nem lehet digitalizálni.

Más megoldást találtam erre egyébként (nem Bt, hanem Wi-fi hálózaton) csak reménykedtem benne hogy a késleltetés kisebb lenne ha BT-n is sikerülne összehozni. Bár azt tudom hogy elvileg kicsit nagyobb a BT jelkésleltetése mint Wi-fi esetén, de nálam a fogadó oldali gyorsítótár (telefonon lévő médialejátszó puffere) okozza a problémát.

2020. okt. 10. 00:49
 8/18 anonim ***** válasza:

[link]

De ezekkel bluetooth fülhallgatóra tudod küldeni. Telefonra nem tudom,megoldható-e.

2020. okt. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Tudtommal van többféle analóg jel forrást Bluetooth -on továbbító adapter (Te is írtál róla). Megoldás lehet egy ilyen BT adó + egy BT hangszóró/headset.


Nem is értem, miért szeretnéd a hangot telefonra továbbítani?


Egyébként ha van is ilyen alkalmazás telefonra (a hardver ugyanis alkalmas a feladatra), akkor is lenne ilyen esetben is magas késleltetés (talán többszöröse annak a megoldásnak, amit most használsz), hiszen így a BT jel feldolgozása után (amit szintén pufferelni kell) még egy audio puffer is lenne, ráadásul mindkettő szoftveres, ami sokkal lassabb telefonon, mint egy BT hangszóró/headset pufferelése (ami direkt erre a feladatra készült és más műveletet nem is végez közben)...

2020. okt. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akinek hasonló megoldásra nincs szüksége, az nem igazán érti, hogy miért szeretnék ilyet megvalósítani. Lehet, ha leírnám akkor se igazán. Ha a késleltetés többszöröse lenne akkor jó a Wi-fi-s megoldás, a hatótáv is némiképpen kevésbé korlátozott mint Bt esetén.
2020. okt. 10. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!