Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth adapterrel hi-fi...

Bluetooth adapterrel hi-fi hangja küldése mobiltelefonra hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan Bluetooth adaptert venni, amelyre RCA (vagy Jack) csatlakozóval rákötök egy hangforrást (hi-fit például) és a mobiltelefonon hallgatom a hangforrás hangját.

Milyen Bluetooth adaptert kell ehhez vennem, ami tudja ezt?

iPhone vagy Android telefonról lenne szó, remélem mindkettőre át tudná játszani.



2020. okt. 9. 20:22
1 2
 11/18 Morzsi007 ***** válasza:
Mit szeretnél kezdeni a zenével a telefonon? Nem értjük. Hallgatni a saját hangszóróján vagy fülessel bedugva a telefonba? Mindenképp BT transmitter kell, ami sugározza a zenét. Pc-ről telefonra használtam ilyet régen szoftveresen, ott wifit használt iphone-nal működött.
2020. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Vannak már olyan hallókészülékek, amelyek telefonnal Bluetooth kapcsolaton tudnak kommunikálni.

Olyan megoldás jó lett volna, amely a telefonnak továbbítja a hangot (egy analóg kimenetről, digitalizálva), majd a telefon pedig Bluetooth kapcsolaton a hallókészülék felé. Wi-fi-megoldást alkottam már rá, csak szerettem volna kisebb késleltetést. Mindig változó hangfolyamról van szó, ami telefonról nem hívható elő, nem tehető telefonra stb. Akinek nincs rá szüksége annak nehéz elmagyarázni, valamint nem értik, "miért szeretnék ilyen nem szokványos dolgot".

2020. okt. 10. 12:28
 13/18 anonim ***** válasza:
Tudod mi az ami még nehezebb? A semmiből kitalálni.
2020. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Morzsi007 ***** válasza:
Bt mikrofon okostelefonhoz esetleg? Vagy zenét akarsz továbbítani hallókészülékhez?
2020. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Olyan analóg eszköz kimeneti jelét továbbítani, amire több analóg eszköz van rákötve.

Wi-fi-n végülis már megoldottam csak a "kisebb késleltetésben" reménykedve tettem fel a kérdést.

2020. okt. 11. 19:31
 16/18 anonim ***** válasza:
2020. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

bocsánat az előtő kügyü csak difitál jelet fogad és továbbít kifele bluetoothon, analóg jel esetén még egy ilyen kütyü kellene pluszban

[link]

2020. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
és bocs az elgépelésekért :)
2020. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!