Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok embert látok sérült...

Sok embert látok sérült kijelzőjű telefonnal és volt hogy olyantól akit ismerek megkérdeztem, miért nem vett rá védőüveget/ fóliát és tokot? Fórum olvasók ti hogy vagytok vele, vettetek a mobiltokra védő üveget/ fóliát és tokot?

Figyelt kérdés
Mindenképp olcsóbb és egyszerűbb, mint egy kijelző csere. De erre valaki azt mondja nem jutott eszébe, vagy hogy pl tokkal nem divatos.

2020. okt. 14. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vettem.
2020. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Enyémen is volt, meg tok is,mégis szinte szarrá törött az eleje is meg a hátulja is.. (osztálytársam kitépte a farzsebemből, aztán kiesett a kezéből, pofával a földre)
2020. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
56%
igencsak nagy hülye aki törött üveges mobillal szórakozik, nekem egy rossz helyen való csúsztatás és beleálltak a szilánkok az ujjamba, nem beszélve arról hogy amikor rajok az emberek és megveszik a legdrágább iphonet, persze szigorúan havi részletre 2-3 éven át, pénz már arra nincs hogy kijelzőt cseréljenek, vagy az apple caret fizessék évente 10 ezerért hogy 5 dollár legyen egy kijelző csere, és inkább full csöves módban nyomják törött kijelzővel :D
2021. dec. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!