Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Z1s2o3l4a5 kérdése:

Milyen mobiltelefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kritériumom: Amoled kijelző, megbizható és erős hardver, legyen jól optimalizálva, legyen jó a kamerája, és kapjon sokáig frissitéseket (anfroid, android kezelő felületek, biztonsági csomagok, stb.). Ne legyen nagyon magas az ára sem. Előre is köszönöm válaszaitokat :)

2020. okt. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi Note 10 Lite. Kicsit drágábban ott a sima de az csak kamerákban jobb.
2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
"kapjon sokáig frissitéseket" Ha erről le tudsz mondani, rengeteg jó Xiaomi telefon van (Mi note 10 lite, mi 10 lite, Poco f2 pro). Ha viszont 1 android főverziónál több frissítést akarsz kapni középkategóriában, akkor Galaxy A51/A71-et ajánlom, esetleg OnePlus nordot. Xiaomi nagyon gyenge szoftverfrissítés terén.
2020. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, a Redmi 6/6A megkapja a Miui 12-t ami android 11 alapú. És ez a modell 2018-ban jelent meg miui 9-cel ami a 8-as android főverzión alapul. Szóval nem mondanám, hogy annyira hanyagolja a frissítéseket a Xiaomi. De lehet régebben jobb volt a helyzet amikor heti szinten jött miui frissítés.
2020. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most így hogy várom az Android 11et megnéztem a frissitest.

Nem is tudom mi a fontosabb, repülős módban a Bluetooth, vagy a facebookos chat, az újra formált power menü , vagy videó felvételkor nincs értesítési hang :)


Hát brutál fontos fejlesztések :)

2020. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3/4

Félre vagy tájékozódva. Tervben van az android 10 MIUI 12 mellé. Hivatalos ROM csak droid 9-es, android 11-ről szó sem volt.


#4/4

Nem az android 11 featurei kellenek nekem, hanem az új API verzió támogatása. 2 év múlva sok olyan app lesz, ami pl. a Redmi 6-on már nem fog futni, mert droid 9-el ragadt (hacsak nem kegyelmez meg a Xiaomi neki a beígért 10-es frissíéssel). Jobb gyártók (Samsung, Apple, OnePlus, Google) garanciát vállalnak a szoftverfrissítésekre. Olcsó, kínai gyártók között meg sok van, aki nem és vissza is él ezzel (lásd Xiaomi mi 6c, redmi 4 pro 0 (zéró) főverzió frissítéssel). Ha veszek egy telefont, akkor én azért is fizetek, hogy szoftveresen használható legyen legalább 3 évig, a "talán kap frissítést" van akinek kevés.

2020. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudsz mondani példát ami nem fut mondjuk egy Android 4.4en ?

Van egy olyan telefonom most használtam mert kellett egy kódot kiszednem és Android 7 felett root kell hozzá, meglepődve tapasztaltam hogy teljesen működőképes volt a rendszer, pár napig nyuztam.

2020. okt. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!