Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na kinek jött meg az Iphone?...

Na kinek jött meg az Iphone? Első tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Megjött de kifelejtették a töltőt.
2020. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Engem csak annyi érdekel az egész sztoriban, hogy az akku mit bír. Elvileg gyatrább üzemidőt hoz, mint a 11-es széria, 5G-vel meg pláne.

Erről eddig nagy-nagy hallgatás volt, most már nem lehet tovább köntörfalazni.

Szóval remélem valaki erről is fog írni.

2020. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam most itt van de eddig nagy csalódás. Pár nap használat után majd írok róla pár sort.
2020. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

"nagy csalódás"

nem csomagoltak hozzá egy marék 100 dollárost?

mit vártál? meleg hógolyót? :DDDDD

2020. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

Na ezt a kérdést kár volt kiírni. Jönnek majd az iPhone fóbiások (már megjelentek) írkálni az okosságot.

👍

2020. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
#5 attól mert nem vagyunk kétbites applehívő zombi gyökerek, még nem vagyunk fóbiások. Egyszerűen csak nevetséges ez az üzletpolitika. Kiveszik a töltőt, amit meg kell venned így is úgy is, mert nem jó hozzá a régi ha van is, mert nem olyan kábelt kapsz a dobozban, ha meg megvan a régi kábeled, akkor is nagy valószínűséggel az már el fog szakadni előbb utóbb, vagy eladod a telefont vele együtt, tehát csak kell venned hozzá. Az meg vicc, hogy 2020 év vég van pofájuk 60 Hz-vel kiadni a csúcstelefonjukat is. Az akkura én is kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán estig kibírja-e, ha reggel leveszi valaki a töltőről. Ezt írja majd meg egy “szerencsés” tulaj.
2020. okt. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, szerintem rám gondoltál.

nem vagyok ájfón fóbiás, sőt, sosem volt droidom!!

Csak iPhoneonokat használtam 2009 (az iPhone 3GS) óta!

rohadtul tele van a cipő az ijenekkel, hogy "nem ezt vártam", "csalódás volt"

miért?

MIÉRT?

Majd ha az iqvákuum kommentelő alaposan elmagyarázza miért nem tetszik neki akkor elhiszem hogy tényleg csalódás az új iPhone....


mégegyszer: alapos, részletes, kifejtős válaszokat tessék írni! az, hogy jajjj ez kaki az nem elég!


ja! és ha nem tetszik valami, akkor az Apple rendszerében jelezheted a problémát és igyekeznek javítani azt.

2020. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na a szokásos 2 bites prosztó duma.

Ez megy, meg a megsértődés.

Hála neked megtudtuk az okosságot.

Adok is fel lottót.

2020. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Adjál fel nekem is. Ha nyerek veszek egy töltőt.
2020. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!