Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki most szivatni akar...

Valaki most szivatni akar engem vagy miért történik ez?!

Figyelt kérdés
Ma legalább 3x hívott engem valaki de sajnos nincs hívóazonosítója. Először nem vettem fel, mert nem láttam, másodszor felvettem és amint mondtam Háló ő nyomott ki, 3x most felvettem és valami olló csattogtatás hangot hallottam, mintha valaki direkt a telefona csattogtatta volna az ollóját, ekkor én tettem le mert hiába mondtam hálló, ki az nem felelt. Ilyen nem volt még nálam. Délután 2 körül hívott 2x majd most este...Kicsit parázok, miért hívogatna ennyiszer valaki, úgy hogy nem beszél bele és ő csap le? Meg mi volt ez a csattogatás hang? Az az érzésem, hogy valaki prankelni akar, mert logikusabb magyarázatot nem találok. Munkák miatt normális hívószámok szoktak megjelenni, és elsőnek felveszik. Ismerősöm nincs vagy rokonság aki tudná a számomat. Mit csináljak ha 4x is felhívna? Sajnos utólag ugye se üzenetet, se visszíhívni. Mit csináljak ha visszahívna? (normális válaszokat légyszi!)23L vagyok

2020. okt. 27. 18:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Túlvilágról akar szólni egy közeli valaki,hogy lehet baj lesz.

Vagy csak el akarná mondani,hogy ővele mi tőrtént,vagy ilyesmi.

Kellene szerezned egy K2 Mérőt,ha hív és jelez akkor szellem.

Illetve fel kellene venni a hangokat ami hallani és EVP programmal visszafejteni mit mond.

Remélem nem egyedül vagy otthon,nehogy megijesszen.

2020. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21...egyáltalán nem hiszek a szellemekben vagyy ilyesmikben :D..

lehet valami fogyatékos szórakozik, de honnan tudja aszámom aztnem értem..nem adtam meg sehova.

2020. okt. 29. 21:05
 23/33 anonim ***** válasza:

Szórakozáshoz nem kell szám.

Nekiállsz random számokat beírni.

Azt ha létező a szám,akkor kicseng..

2020. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23.tényleg baszus

de ennyiszer az már túlzáás.kedd óta hívogazt 5x is főleg ilyenkor és hiába veszem fel semmit nem szól max zajok

2020. okt. 29. 21:14
 25/33 Alex Fly ***** válasza:
Hát vedd fel és ne tedd le. Ő fizeti...
2020. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
hiába mert nem beszél bele...most iscsak valami motyorgás volt multkor ollo csattogtatás, előtte meg ő nyommott ki..
2020. okt. 29. 22:22
 27/33 Alex Fly ***** válasza:
Attól még az ő számlájára megy. Ha neki megéri...
2020. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Lehet a Szente Csaba.
2020. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

28.az meg ki?

amúgy teljesen lány hangja volt..

2020. okt. 29. 22:35
 30/33 anonim ***** válasza:
Keress rá :)
2020. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!