Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én Apple szakértő segítségét...

Csilla0412 kérdése:

Én Apple szakértő segítségét szeretném kérni!Lecseréltem a 7-es Iphonom 11-esre.Az új telefon állandóan,kb 5 percenként a beállításokban kéri az Apple ID jelszavam és idegesítő.Régi nem kérte sose.Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 19:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
#9 a válaszaim megfelelnek az irányelveknek, mert nem sértegetek másokat, nem káromkodok, ellentétben morzsikával. Vele ellentétben én jártam egyetemre, az egy másabb kulturális közeg, ott másképp gondolkodunk bizonyos dolgokról. Többek közt társadalomtudományi tárgyakat is tanultam, érintőlegesen pszichológiával is foglalkoztunk, és jó látni, hogy az ott tanultakat a gyakorlatban is megtapasztalni. Hogy pl. egy ilyen morzsika kaliberű nárcisztikus bolond mennyire bepipul, ha nem tetszik neki egy válasz, és mindenáron fontoskodni akar egy noname oldalon, majd a szabályzatot megszegve többször káromkodik,m. Ha tudnám jelenteni a válaszát, tuti törölnék, csak nem tudom, mert még friss az acc.
2020. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
46%

#11

A válasz jobb alsó sarkában találod a felkiáltójelet, az a jelentés gomb.

2020. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

#12 tudom, de nekem nincs ott, lehet a friss reg miatt, vagy a kevés pont miatt. Én az ilyen morzsika-félék miatt csak trollkodok általában. Segíteni is szoktam amúgy más témakörökben. Régebben nagyon sokat segítettem oktatás témában is egy régi accommal, csak aztán tiltottak, mert egy morzsikához hasonló senkivel belefolytam egy vitába. Na azóta kb. ennyire veszem komolyan az oldalt...


Ha szerinted is kifogásolható az őrjöngése, jelentsd helyettem is! :D

Ha nem, az se zavar.

2020. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Áhh, inkább nem folyok bele ebbe, ti dolgotok. :)
2020. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Nem gond. :D

Amúgy olvasom a szabályzatot, meg a pontozási rendszert, és megakadt a szemem ezen a marhaságon:


“Egy válasz értékelésért -1 pont vagy +1 pont jár, amennyiben azt már elegen értékelték mások is ahhoz, hogy megállapítsuk, nem másokkal ellenkezőleg értékeltél-e. Ha értékelésed nem felel meg a többség értékelésének, akkor -1 pont, ha megfelel, akkor +1 pont jár, egyéb esetben nem jár érte pont. “


Szóval, minusz egy pont jár, ha valamit haszontalannak értékelek, amennyiben mindenki más szerint hasznos.


És mi van akkor, ha mindenki téved, és tévesen azt hiszik, hogy egy illető jól válaszolt? Ennek a pontozgatásnak eddig se volt semmi értelme, mert trollkodásból van aki több accról lepontoz egy választ, de ez az elv különösen nevetséges. Na erről ennyit!

2020. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Szerintem a régi azért nem lérte, mert be voltál jelentkezve. Menj a beállításokba és nézd meg, hogy be vagy-e jelentkezve (közvetlenül a "Beállítások" felirat van). Ha nem akkor jelentkezz be! És a problémád eltűnik.
2020. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Morzsi007 ***** válasza:
59%

Ez vajon vicces?-nek

Hogy képbe legyél, az antipatikus diplomás úriember, aki még pszchiológiát is tanult, ugye tudod kiről beszélek, tett fel két kérdést, amiben provokatívan válaszolgatott, sőt a kérdés is az volt. Ez nem csak nekem, hanem sok más válaszolónak nem tetszett, akik jelentették a moderátornak. Ezután itt is megjelenik. Annyira sötét, hogy maga is leírja minek jön ide az oldalra (trollkodni), ennek ellenére még nem tiltották ki, vagyis már egyszer igen, ezt ő írta, ez azért jelent valamit. +3 napja regisztrált, új account-tal, hogy tudjon trollkodni.


“ Én az ilyen morzsika-félék miatt csak trollkodok általában. Segíteni is szoktam amúgy más témakörökben. Régebben nagyon sokat segítettem oktatás témában is egy régi accommal, csak aztán tiltottak, mert egy morzsikához hasonló senkivel belefolytam egy vitába. Na azóta kb. ennyire veszem komolyan az oldalt...”


Ezt azért írtam le, hogy ne ítelkezz egyből, volt már előzménye a dolognak.

Elismerem, ha valaki jobban tud valamit és elfogadom, ha valakivel nem értünk egyet, de ez más tészta.


Ha tényleg csak ezért jár ide, ahogy írta, akkor ki kell tenni.

2020. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Még mindig itt tartasz morzsika? Mondanám, hogyha értelmes ember módjára tudnál kommunikálni, akkor hajlandó is lennék normális hangnemben diskurzust folytatni veled, de tekintettel arra, hogy ócska közhelyekkel tudtál csak jönni (“az android sz.r, lefagy, hibaüzenetek bla. bla. bla.”) így semmi értelme. Tudod én az ájfóóón felhasználókat és fanokat régóta figyelgetem szórakozásból, hogy hol milyen formában nyilvánulnak meg, és megfigyeltem, hogy a 90%-uknak az agya úgy működik, mint egy kétállású kapcsoló. Csak ilyen, vagy olyan állapotot ismer. Nem ismer átmenetet, nem tud elvonatkoztatni dolgoktól. Nekem pl. az egyik rendkívül megbecsült és nagy tudású tanárom, akitől rengeteget tanultam annó, előadást tartott arról, hogy a drága jó almáék mekkora környezeti károkat okoznak, mivel nekik nincs saját gyártósoruk, ahol mindent legyártanak, hanem több kontinensen keresztül szállíttatnak, így sokkal nagyobb környezetszennyezést okoznak, mint bármelyik másik cég. Persze ez a hozzád hasonló júzereket, akiket csak a saját önző fogyasztásuk és jólétük érdekel, nem érdekli, és fel sem fogod ennek a hosszútávú következményeit, mert képtelen vagy rá... és akkor ezeknek a szemeteknek van képük azzal jönni, hogy környezetvédelmi okokból kiveszik a töltőfejet meg a fülest a dobozból. Na ezért egy értelmiségi elvből elveti ezt a gyártót és minden termékét messziről kerüli.

Persze hiába írom ezeket, és a hozzád hasonló kétbitesek úgyis lepontoznak, de attól még igazam van. Az értelmiségiekkel nem szoktak egyetérteni, de attól még igazuk van.


Köztudott, hogy az igazságnak nem kell népszerűnek lennie, attól még igaz, ezt pedig egyetlen szerencsétlennek a lepontozása sem tudja cáfolni, így nektek csak ez marad, az igazság meg attól igazság marad.


További jó őrjöngést morzsika! Szerintem én töröltetem is magam, ez az alacsony színvonal nem való értelmiségieknek. Leereszkedtem a plebs közé, levontam a konklúziót, ennyi elegendő volt.

2020. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Azért nem gondoltam volna hogy egy egyszerű kérdés alatt így összevesztek.Sajnos ebből okosabb nem lettem.Valaki kérdezte hogy használtan vettem-e: nem, vadiúj.Nem jó jelszót írok be: de jót írok,sőt már meg is változtattam,így is álladóan kéri.
2020. okt. 30. 16:39
 20/29 Morzsi007 ***** válasza:

Sajnálom, hogy nem kaptál választ.

Esetleg lépj ki és vissza, valamit nem tud hitelesíteni szerintem.

2020. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!