Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én Apple szakértő segítségét...

Csilla0412 kérdése:

Én Apple szakértő segítségét szeretném kérni!Lecseréltem a 7-es Iphonom 11-esre.Az új telefon állandóan,kb 5 percenként a beállításokban kéri az Apple ID jelszavam és idegesítő.Régi nem kérte sose.Van rá megoldás?

Figyelt kérdés

2020. okt. 28. 19:42
1 2 3
 21/29 Morzsi007 ***** válasza:

Az Anonim senkinek üzenem, hogy a te stílusod több embernek nem tetszett.

Dehogy van igazad olcsó János, csak próbálod bizonygatni magadnak. Tudod nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik vagy egy okos hülyéskedik. Ne erőlködj. Te nagyon tapasztalatlan, gyenge jellemű ember vagy, ahogy magad beállítod, dolgokról írsz, még sokat kell tanulnod. Sok sikert az élethez, szükség lesz rá ilyen mentalitással. Keress magadfajta hulladékokat máshol, hogy finoman fejezzem ki magam.

2020. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Az most feltűnt hogy akkor csinálja ezt legfőképp amikor lezárom a billentyűt és utána feloldom.

Kijelentkezni nem merek mert kiírta hogy eltűnik az iCloudból az adatok és nem akarom azt hogy visszajelentkezek és pl eltűnnek a képeim.

2020. okt. 30. 17:43
 23/29 anonim ***** válasza:
Miért tűnne el? Annak a felhőben kell maradnia. Max a telefon nem fog szinkronizálni addig ameddig nem jelentkezel vissza.
2020. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik a ki és bejelentkezés segített 🙂
2020. okt. 30. 19:37
 25/29 anonim ***** válasza:
navégre :D
2020. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

“Az Anonim senkinek üzenem, hogy a te stílusod több embernek nem tetszett.”


A morzsika senkinek üzenem, hogy nem is állt szándékomban, hogy bárkinek is tetszen a stílusom. Egy bizonyos szint felett nem érdekel, hogy az általad kifejtett vélemény kinek tetszik és kinek nem, de te ezt nyilván nem érted. Mondom, a hozzád hasonlóaknak kétállású kapcsolóként működik az elméje, és mindenről csak faék egyszerű, fals következtetéseket tudnak levonni.


Jelen esetben: “a te stílusod több embernek nem tetszett” ==> ebből akarod levezetni, hogy nincs igazam/a te megnyilvánulásaid jobbak, ha az én stílusom többeknek nem tetszett, akkor az azt jelenti, hogy én vagyok a kevésbé értelmes kettőnk közül.


Ez a tipikus faék egyszerű, kétbites gondolkodás tökéletes iskolapéldája. Hogy értsd, a kétbites itt kontextuális értelemben nem az informatikában használatos kétbitesre értendő. Muszáj mindent nagyon körülírni, mert úgyse fogod megérteni.


A szövegkörnyezetedből lerí, hogy intellektuálisan nem vagy azon a szinten, ahonnan bármilyen életvezetési tanácsot adhatnál, és ez látszik is hiába erőlködsz és használsz ócska közhelyeket.


Amiket írtam, azokat nem tudod érdemben megcáfolni. Az igazság attól még igaz, hogy nem népszerű, ez örökérvényű törvény, ezt nem lehet cáfolni, bármit csinálsz úgy van.

Akár lepontozol, visszaböfögsz valamit, idenyögöd, hogy a stílusom sokaknak nem tetszett, a tényeken nem változtat semmit az, hogy kinek tetszik.


Ez a válasz a sokadik felesleges, témától eltérő komment azért van, mert sok más kérdésnél adott válaszodnál is láttam mekkora bajok vannak nálad. Nem ez az első eset, hogy elmebajos módjára nekiállsz valakinek, elhordod a válaszolót. Mindezt azért, mert van egy megrögzött sajátos véleményed a meglehetősen hiányos ismereteid alapján, és nem is tudsz elvonatkoztatni, kiszakadni ebből, hogy ne csak az elemi léthez szükséges minimumra legyél képes, hanem gondolkodni is hosszabb távon. Hogy ne egy ösztönlény légy, akinek annyira futja, hogy éhes vagyok —> eszek valamit, hanem komolyabb szinteken mozogj. Na de innentől részemről a téma lezárva a kérdést is törlöm, meg a regisztrációmat is.


Ne fáradj a válasszal, megírom helyetted a te részedet is, úgyis könnyedén kiszámítható a hozzád hasonlóak minden reakciója:


Tehát morzsika: “oké tűnj is el! Nem fogsz hiányozni senkinek!”


“Szerencsétlen ny..orult!”


Valami ilyesmire lennél képes.

2020. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Morzsi007 ***** válasza:

Te még itt vagy?

Hajtod a süket dumádat végig sem olvastam, nem pazarlom rád az időmet, szerintem senki sem kiváncsi rád, ekkora pofával, önelégült pöc5fejet nem igen lát az ember. Nem sikerült elhagyni az oldalt? Pedig már kezdtem örülni. :-))

2020. nov. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Csak nem hagyom el azért sem. :D

Ha elolvastad volna a tiednél ezerszer színvonalasabb megnyilvánulásom, akkor tanulhattál volna belőle valamit, és talán egy fokkal magasabb szellemi szintre jutottál volna, így viszont továbbra is egy olcsó proli maradtál a 2-3 szavas egyszerű szakmunkás szókincseddel.

Kérlek, a továbbiakban kerüld a hozzászólásaimat, én is ezt teszem! Ne züllessz le a saját értelmi szinted mélységeibe!

2020. nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Morzsi007 ***** válasza:
Hogy megértsd a mondandómat, azért írom egyszerűen a dolgokat 2bites fafej. Hát akkor még lehet találkozunk. :-))
2020. nov. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!