Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi note 9 vélemények...

Xiaomi Redmi note 9 vélemények? Vagy hasonlóak?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok és nem tudok dönteni.

A legfontosabb szempont a jó kamera, éles jól fókuszált képekhez és az, hogy ne akadozzon, fagyjon le és dobjon ki az alkalmazásokbol😅

Illetve az sem baj ha nem merül túl hamar az aksi.

A Redmi note 9 ami megfogott a leírás alapján és kb max ennyit tudnék kiadni egy telefonra, de sosem volt még csak Samsungom és nem tudom ez mennyire lenne 'gagyi'?

Mit gondoltok?Vagy tudnátok hasonlót ajánlani?


2020. nov. 8. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem gyagyi. Nekem 1 éve van xiaomi mi a3 és még 2 évig fogom használni. Tesómnak is most vettünk note 9 et és a kamera, kijelző csodás és játékban is megállja a helyét
2020. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. nov. 9. 13:23
 3/4 A kérdező kommentje:

Na végül megvettem a Note 9 pro-t és azt kell mondanom, hogy csodálatos!

Egyik telefonom sem szerettem ennyire(előtte egy Samsung A50es volt) de ehhez a szívem már hozzá nott! :))

Ennyi penzert ilyen jó tudású telefont....szerintem mindenképp megèri.

Remek a kamera, én amúgy hobbiból rengeteget fotózok és tényleg szuper!

Az akksi remek, állandó mobilnettel is kibír másfél napot. Illetve nagyon gyors is, látszik az a 6Gb Ram😁.

Ezt csak úgy itthagytam, hátha még valaki döntés előtt áll. Ha valakit érdekel küldök tesztfotokat is!

2020. nov. 16. 13:08
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Én is a Xiaomi Redmi Note 9-en gondolkodom....

Kérdező mi a különbség a pro és nem pro között?

A Tiéd milyen képeket készít?

Köszönöm!

2020. nov. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!