Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Realme...

Mik a tapasztalatok a Realme vagy Oppo telefonokról ?

Figyelt kérdés

Valóban vannak olyan jók mint a Xiaomi csak utánuk nehezebb berobbani vagy inkább a felejtős kategória ?

Realme 6/Pro és Oppo Reno 4 Z között vacillálok.


2020. nov. 17. 02:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
#20 A Nokia nem szűnt meg, félig-meddig most kezdenek a mobilpiacon magukra találni. Emellett hálózati eszközökkel, szoftverekkel is foglalkoznak, és ha hihetünk a kimutatásaiknak akkor összeomlás előtt bőven nem áll a cég.
2020. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

GepEpito, neked felesleges volt regisztrálni is az oldalra...

De, hála az égnek, valószínűleg csak 2 hétig maradsz, miután nem fogod tudni elviselni, hogy szerinted mindenki hülye, csak te vagy helikopter.

2020. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 GepEpito ***** válasza:
19%

miért volt felesleges regisztrálnom? Én nem vagyok álszent, párszor láttam csak ezt a gyakori kérdések oldalt azt most regisztem. Nem rossz, nem halott oldal mint egyes fórumok. őőő sssggg....huuu... c:

na de a másik: miért mondod ezt rólam? Nem nagyon tudom hogy lánti e lehet de már legalább egy tucat kérdésre megadtam a válasz. Nyilván csak azok a kérdésekre adom meg amik engem is érdekelnek. Ettől még nem érzem magam piramisnak. Na de tudod mit? Egy pár dologtól azért leülnél velem kapcsolatosan. na de ennyit a fényezésemről. Az ihpone oké, minden más kukkkkka. Persze titokba tudom hogy itt mindenki bólogat erre, csak azért nem meritek kimondani a dolgokat mert kevés a korpa. Ezért kell dolgozni becsületesen. Jaj még annyi hogy volt egy angolos kérdés itt hogy három hónap alatt meg-e lehet tanulni és én azt írtam hogy mi értelme van az angolnak és le lettem ott értékelve 0 ra. Ja. Majdnem négyszázat keresek angol tudás nélkül, hmm. A banki cuki hölgyek mennyit is keresnek a unicccccccbankba? igen. Pedig ők aztán perfekt angol :D

2020. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem érdekel, hogy mennyit keresel.

Azért lettél lepontozva, mert hülyeségeket beszélsz, és ezen az se változatna, ha milliárdokat keresnél havonta.

Na puszika, menjél inkább gétéázni, mindannyian jobban járunk.

2020. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 GepEpito ***** válasza:
44%
#25 nézd már meg kérlek az előző válaszokat. Ezért írtam le. De neked felteszek egy kérdést. Szerinted melyik a jobb? A friss gyümölcsöt enni a kertben, vagy egy 4-5* szállodában úszni egy nagyot utána meg szépen megvacsorázni? Jaja szerintem is a friss gyümölcsök és a kellemes levegő a jobb. Na ne már. Nehogy már a tízezres telefonokra aszt mondjuk hogy jók amikor épp hogy csak működnek!? És azért ismerjük be. Nem olyan drága teló az iphone. Na mert ott van a samsung, pofás meg minden de inkább kiszórom a pénzt az ablakon mint hogy sem adnék érte 6-700 ezret. Tehát már szinte egy árban vannak. Akinek ez sem jó, 3310.
2020. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

#26 A szálloda-gyümölcsöskert analógiánál maradva. Az teljesen jogos, hogy az "5*-os szálloda telefonok" jobbak, mint a "gyümölcsöskert" telók. Az is elvitathatatlan, hogy az Apple szolid telefonokat gyárt a felsőkategóriában. Azonban nem csak nekik vannak olyan telefonjaik amiktől még a laikusoknak is megindul a nyálelválasztása, hanem mára a kínai gyártók csúcstelefonjai is bőven versenyben vannak az összes többivel.


Viszont rengetegen vannak, akik nemcsak, hogy nem haszálják ki, de igényük sincs a "gyümölcsöskert" telefonoknál többre, mert csak könnyű terhelésnek teszik őket ki: telefonálás, közösségi média, enyhe játék, erre bőven elég egy középkategóriás telefon.

2020. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 GepEpito ***** válasza:
44%
Egy picit itt megszaladtak a kommentek nem tudom miért. Egyszerűen leírtam hogy véleményem szerint az iPhone jobb mint a többi, és kész. Aki ezzel egyetért az egyetért, aki meg nem, az nem. Mindenki azt használ amit csak akar, meg amit a perselye enged.
2020. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#28

Te beteg vagy 😆

2020. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

@GepEpito

Én egy időben fejlesztettem iPhone-ra, és így úgy használtam, hogy nem vagyok elfogult, hiszen nem vettem meg, kicsit később csúcskategóriás Samsungot is használtam ugyanilyen célból. A Samsung klasszisokkal jobb volt, ugyanakkor egy 60-70 ezres középkategóriás telefonhoz képest nem látom, hogy miért érné meg hétköznapi, tehát nem mondjuk telefon gamer használat esetében.


iPhone szerintem leginkább azoknak való, akiket nem érdekelnek a kütyük, de bizonyos okokból feature phone-ról okostelefonra akar váltani, és van rá pénze. Mert egyszerűbb, nekik könnyebben tanulható. Amíg volt Windows Phone, akkor az alkalmasabb volt ugyanerre a célra.

2020. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 GepEpito ***** válasza:
13%
jólvan na. Szerintem is az alkatel meg a nyomógombos nokiák a legjobbak. sőt az új kedvencem a like nevet viseli. valami extrém
2020. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!