Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a tapasztalatok a Realme...

Mik a tapasztalatok a Realme vagy Oppo telefonokról ?

Figyelt kérdés

Valóban vannak olyan jók mint a Xiaomi csak utánuk nehezebb berobbani vagy inkább a felejtős kategória ?

Realme 6/Pro és Oppo Reno 4 Z között vacillálok.


2020. nov. 17. 02:24
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Egy kicsit túl lett gondolva srácok a téma :)
2020. nov. 17. 19:47
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, upsz. Bocsi, kérdező.


A Realme és Oppo ugyanahhoz az anyacéghez tartozik, mint az OnePlus és a Vivo is, ez pedig a BBK.

Ha a többi márka is van ugyanolyan jó, mint az oneplus (márpedig van), akkor simán jó telefonok azok is. :)

Viszont, azt ajánlanám, túrd fel a netet, keress teszteket, értékeléseket, véleményeket.

Pl itt a Realme 6 Pro-ról egy mobilarénás teszt, ami hitelesnek és pontosnak tekinthető:

[link]


És itt az Oppo Reno 4 szériáról (konkrét Reno 4 Z tesztet én nem találtam, te biztosan fogsz, mivel többet foglalkozol vele, mint én):

[link]

2020. nov. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Kancácska ***** válasza:
100%
Én egy hete használom a Realme 6s ds típust és nagyon meg vagyok elégedve vele. Eddig amiket olvastam teszteket, 6-8 helyről, plusz végigolvastam vagy 3 fórumot a témában, már megfogott, hogy alig találtam negatív véleményt. Persze mindenbe bele lehet kötni, vannak sznobok, akik csak a márkanevet fizetik meg, miközben több tízezer forinttal olcsóbban kapnak egy hasonlóan jól használható telefont. Nekem eddig csupa meglepetést okozott, nem találkoztam olyan működésbeli problémával ami miatt rossz véleményem lenne.
2021. jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
A Realme 6s tényleg jó kis teló. Viszont, a pöttyöt kihagyhatták volna a képernyő, bal felső sarkából.
2021. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!