Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az IPHONE...

Mi a véleményetek az IPHONE SE 2020-ról? Hogyan óvjam meg, hogy ne karcolódjon?

Figyelt kérdés
Karácsonykor meglepnek vele a szüleim (sajnos észrevettem, hiszen megláttam az Emagos dobozt, és benne a telefont :DD), viszont nincsen hozzá sem tokom, sem képernyő védőm, és valószínűleg csak 2021-ben jutok be a közeli városba tokot és üvegfóliát venni rá. Addig is hogyan óvhatnám meg? Ne vegyem le róla a fóliát, és mindig ügyelve, "puha" helyre tegyem le? Ráadásul adhanátok tippet, hogy hogyan őrizzem meg az akku kapacitását

2020. nov. 25. 21:40
1 2
 11/18 Morzsi007 ***** válasza:
Aliról most lassan érkeznek a csomagok. Rendeld meg online, utánvéttel. Drágább lesz, de nem annyira, mintha a kijelző repedne be, pl egy eséstől. Tok+üveglap a kijelzőre.
2020. nov. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mind sokat segítettek! Igazából most megláttam, hogy a mobilfox-nál 19 órától 50%-os kedvezmény lesz, és a barátnőm is rendel, így majd én is kiválasztok egy szuper tokot :D A fólia kérdéses, viszont alapjáraton van egy fólia az iphonen, ami nem maximális védelmet biztosít, de amíg megönnek a kellékek, megteszi :D
2020. nov. 26. 09:03
 13/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz!
2020. nov. 26. 09:04
 14/18 anonim ***** válasza:

tok alatt is tud karcolni a por

szóval ja xd

2020. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
kevesebb eséllyel, minthogy az üveghátlappal ráteszem mindehova :))
2020. nov. 27. 12:26
 16/18 anonim ***** válasza:

engem nem zavara kisebb karc

használni szoktam nem a következő tulajnak vigyázni rá

2020. nov. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát.. ez mindenkinek más. Nem lesz következő tulaja, viszont szeretném megőrizni karc mentesen, szépnek. :DD
2020. dec. 1. 12:16
 18/18 Morzsi007 ***** válasza:
Most menj el és vegyél tokot meg egy üveglapot a kijelzőre.
2020. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!