Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonod van...

Milyen okostelefonod van jelenleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy okostelefont hamarosan csak nem tudom milyen irányba menjek. Kíváncsi vagyok nektek jelenleg milyen mobilotok van és mennyiért vettétek. Most épp a Samsung Galaxy A20E telefon van a listámon egy ideje mivel elsőre megtetszett és párszor láttam élőben is, tudom van ennél jobb is de ez első látásra szerelem lett. Eddig korábban volt pár telefonom mint Alcatel, Huawei, Apple, Samsung. Eddig a Samsung tetszett a legjobban. Alcatel meg Huaweiben igazán nem fogott meg semmi. Applet meg nem kedvelem, kezdetben 4sm volt majd 5s de nagyon nem az én világom, főleg a rendszere, appjai. 3 évig volt ilyenem de nem szoktam meg. Milyen telefonotok van és miért azt választottátok? Átlagos használatra venném, nem kell nagyon csúcs kategória. Viszont fontos nekem fontos a jack dugó füleshez. :)

2020. dec. 26. 19:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

Samsung Galaxy A20e-m van és imádom. Amire én használom (messenger, hívás, játék, netezés) tökéletes.

Fotózni ezzel nem nagyon szoktam, de tud szép képeket csinálni.

2020. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
10.tudom ott voltam mikor vette és elmondták :)
2020. dec. 26. 19:55
 13/29 A kérdező kommentje:

11.szuper végre vkinek ez a telója :D.

melyik színben van neked?

2020. dec. 26. 19:56
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
xiaomi redmi 9 :) olcsó és jónak tűnik eddig.
2020. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
92%

Samsung Galaxy S7 Active. Nem léptem feljebb, mert az S8 Active már bizonyos szempontból rosszabb. Utána meg ez az (korlátozottan) ütés- és vízálló család kihalt, nem tudom van-e mai megfelelője.

Oreo-t tettem rá, USA modell, az EU-ban nem forgalmazták, emiatt az android csak félig magyar (kibírható), viszont mentes a GDPR-hülyeségektől, pl. ezen még működik a hívásrögzítő, bizonyos beállított partnerekkel folytatott beszélgetéseket automatikusan felveszi. Ha ez beadja a kulcsot, a következő is ilyen lesz, ebayen még van bőven.

2020. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Galaxy A70 van, nekem most az az "elvagyok vele"-kategória, nem rossz, de semmi extra nincs benne, ami megfogna! 1 éve vettem 100 ezerért, akkor még nagyon jó ár-érték arányban volt, manapság viszont már abszolút nem!

Ha most vennék telefont, biztosan Xiaomi-t vennék, sok jót lehet olvasni a márkáról, ár-érték arányban pedig majdnem verhetetlen! Szinte biztosan Xiaomi Poco X3 NFC lenne a befutó, 100 ezerig szerintem a létező legjobb telefon + amit nem írnak: ez egy olcsóbb gamer-telefon, ezt szolgálják a 120 Hz képfrissítés, a sztereó térhangzás, és a kontrollereket imitáló rezgés!

2020. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
#10 már nem, a Huawei eladta a Honort.
2020. dec. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 xKakashix ***** válasza:
86%
igaz rákerestem, ez novemberben történt szóval nem tudtam, még elég új hír
2020. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi mi9 t pro van nekem, poco x3 a gyermekemnek. Mindkettő hibátlan.
2020. dec. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Xiaomi Redmi 4X, jó kis telefon, csak már régi, de még megbízhatóan működik.

Ha új telefont akarsz venni akkor ő már biztos nem lesz a listádon.

2020. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!