Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefonod van...

Milyen okostelefonod van jelenleg?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy okostelefont hamarosan csak nem tudom milyen irányba menjek. Kíváncsi vagyok nektek jelenleg milyen mobilotok van és mennyiért vettétek. Most épp a Samsung Galaxy A20E telefon van a listámon egy ideje mivel elsőre megtetszett és párszor láttam élőben is, tudom van ennél jobb is de ez első látásra szerelem lett. Eddig korábban volt pár telefonom mint Alcatel, Huawei, Apple, Samsung. Eddig a Samsung tetszett a legjobban. Alcatel meg Huaweiben igazán nem fogott meg semmi. Applet meg nem kedvelem, kezdetben 4sm volt majd 5s de nagyon nem az én világom, főleg a rendszere, appjai. 3 évig volt ilyenem de nem szoktam meg. Milyen telefonotok van és miért azt választottátok? Átlagos használatra venném, nem kell nagyon csúcs kategória. Viszont fontos nekem fontos a jack dugó füleshez. :)

2020. dec. 26. 19:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

MATE 10 Lite.

Évek óta (talán úgy 3 éves...) jól szolgál.

2020. dec. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

11.miért lett lepontozva a samsung a20es válasz?

szerintem jo kis telefon hisz már próbálgattam a kezemben. pont azt néztem is ki.

2020. dec. 27. 12:43
 23/29 anonim ***** válasza:

Én is A70-et használok. Pont úgy vagyok vele, mint ahogy előttem írta valaki, átlagos használatra jó, de semmi extra. Egyetlen előnye a nagy full hd+ super amoled kijelző de ezen kívül nincs több érvem, hogy miért lenne érdemes 100 ezerért megvenni. Az A kategória tetején van ez a telefon, de a kameraja egyszerűen gusztustalan, borzasztó rossz képeket csinál. Ha tökéletes, természetes fény van, akkor nemm rossz képeket lő, de azt el kell felejteni, hogy ezzel csinálsz karácsonyi képeket a családról lámpa fénye mellett. Hát én sajnos csináltam, undorító lett az összes kép, homályos.

Kérdező neked azt javaslom, hogy ha lehet kerüld az A szériát, FŐLEG az alacsonyabb árkategóriában, mert lehet, hogy jól néznek ki, de A70-et használva szerintem elmondhatom a többiről is, hogy hitvány műanyag anyaghasználatot és harmatgyenge kamerát fogsz kapni. Ár-érték arányban tényleg érdemes lenne jobban körülnézni a xiaomi-k közt, vagy esetleg kicsit többet rászánni telefonra. Hidd el megéri alsóhangon egy 60-80 ezret költeni rá és akkor nem fogsz vele szenvedni.

2020. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23.wow köszii

igazából többet is költenék rá csak mőködjön szuperül :D

2020. dec. 27. 23:07
 25/29 anonim ***** válasza:
#16-os vagyok. Azzal hogy műanyag a hátlap, nincs gond, szerintem az összeszerelés minőségén múlik inkább minden, az a lényeges, és az A70-ben az is tökéletes, ahogy a Xiaomikban is! Nekem fontos a jó kamera, én is csináltam most az A70-nel karácsonyi képeket, azért annyira nem borzalmas a dolog, bár tény hogy közel sem a legjobb kamerája van, de azért ELFOGADHATÓ szintű! Ahogy írtam, csak átlagos telefon, semmi extra különlegességet ne várj tőle, és azért szerintem a kijelző se feltétlenül érdemleges előny, mert ha például beég az amoled... jó, az enyém nem égett be, legalábbis eddig, az IPS meg nem is tud, tehát megbízhatóbb, és azért még az sem elavult technológia! A TFT igen, de az IPS nem!
2020. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most egy Samsung galaxy A20E mobiltelefonom van
2020. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Alex Fly ***** válasza:
Huawei Mate 10 pro. Egyszerűen ehhez jutottam hozzá jó áron.
2021. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

26.neked is? :D

Tok jo nem ertem amugy miert es ki ponzozza le a samsung a20e valaszokat legalabb adna ehhez magyarazatot miert pnotzza le :) nekem bejon a telo

2021. jan. 3. 06:17
 29/29 anonim ***** válasza:
Nekem is Samsung van, egy A50, 2019 októbere óta és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A családban van még két A-s Samsung, a régebbi szériából, azok 2 ill. 3 évesek is elmúltak, de még most sincs gond egyikkel se. Ebből kiindulva nem értek egyet a 23-as hozzászólóval, mert szerintem jó a Samsung A-szériája. Nyilván vannak gyengéik, de az A50 előtt nekem pl. Xiaomi telefonjaim voltak és azokkal sokkal több gond volt, mint a Samsung-al. Szóval, én bátran ajánlom az A-szériát, azokból is inkább az A50-es sorozatot (hamarosan megjelenik az A52 is) illetve attól felfelé. Ezekkel akár több évre is lehet tervezni. Én benne vagyok egy A50 fórumban, és komoly gond nem igazán van ezzel a telefonnal, pedig vannak olyanok, akik közel két éve használják. Egyedül a 4 GB RAM lehet kevés egy idő után, ezért min. 6 GB RAM-os telefont vegyél, ha hosszabb távra tervezel! Még annyi, hogy a Samsung új rendszere, a OneUI nagyon jó, ez már nem az a fagyó, laggoló TouchWiz, hanem egy gyors, jól optimalizált rendszer. Ok, hogy a Xiaomi jobb ár/értékben, mint egy Samu, de inkább kicsit drágábban veszek telefont, minthogy megint kinlódjak egy Xiaomi-val. Az A50-ből - meg a családban levő telefonokból - kiindulva egyébként szinte biztoa, hogy a következő telóm is A-s Samsung lesz.
2021. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!