Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhoneok igazából túlárazot...

Az iPhoneok igazából túlárazott telefonok?

Figyelt kérdés
Néztem, hogy az iPhone xr 200 körül van, de csak 3 GB RAM van benne, egy hátlap kamera ami csak 12mpx, kinézetre sincs semmiféle különleges kinézete.

2020. dec. 29. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez tényleg egy komoly kérdés?
2020. dec. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem az mpx miatt lesz jo egy kamera. Iphonoknak van az egyik legjobb kamerajuk. 3gb ram pedig eleg mert jol optimalizaltak, jo a memoriakezeles.


Am igen, tularazottak. De ez elmondhato a samsungrol, huaweirol stb.

2020. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen túl van árazva, de ettől függetlenül szerintem a legjobb telefon márka és így hogy 6 éve folyamatosan IPhone-t használok nem is bírnék váltani és nem is szeretnék, szerintem csak az érti ezt meg aki IPhone-t használ.
2020. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 senior10 ***** válasza:
82%

szerintem mindegyik gyártó felső kategóriás készüléke túlárazott.

És ha megfigyeli az ember minden évben egyre drágábbak. Nyilván megtehetik, mert így is van bőven olyan aki megveszi.

Amúgy tényleg nem értem azokat akik 2-300 000 ft-ot vagy akár még ennél is többet képesek kiadni egy szaros telefonért. Értem, hogy minden szolgáltatónál van ilyen-olyan flotta, meg céges kedvezmény, meg családi, meg a tököm tudja milyen kedvezmény, de engem akkor is frusztrálna ha nap mint nap egy 300-400 ezres valami lenne a zsebemben ami kieshet, ellophatják, megsérülhet stb.

2020. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyébként így van a Samsung is egy túlárazott, kozepkategoriaban vagy alsobban nem is érdemes samsungot venni.


Amúgy volt már iphoneom régen és elhiszem h sokat fejlődött az évek alatt de nekem nem jött annyira be.

2020. dec. 29. 09:36
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

ne vegyétek fel a fonalat, csak trollkodik

majd 4-én az iskolában nem lesz ideje erre

jelentsétek

2020. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

A gyártó nem is adja meg a RAM méretét hivatalosan, mert nincs szüksége a felhasználónak erre az adatra. Tökéletesen működik a legtöbb esetben ennyi memóriával egy iPhone, mert kiválóan optimalizált rendszer van a készülékeken.

A gond általában a komoly játékoknál szokott lenni. De ott egy droidos is térde szokott rogyni.


A 12MP-s képet pedig egy 2-3-4 MP-s kijelzőn, tv-n nézed... tehát minek nagyobb felbontás?

A 12MP elég méret ahhoz, hogy 90x120 centis méretben kinyomtasd... tehát minek nagyobb felbontás?

EGy 24-48 vagy nagyobb MP-s érzékelőnek sokkal rosszabb a képminősége mint a 12-esnek.


De tényleg provokatív kérdés, jeletve, lépjünk tovább.

2020. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne provokatív? :D

Az összes felsőkategóriás telefon túlárazott.

Ezen nincs mit vitatkozni, legyen a telefon droidos vagy iPhone.

Mivel az Apple egy-két kivétellel csak felsőkategóriás készülékeket gyárt, így nekik majdnem mindegyik telefonjuk túlárazott.

De a Samsungra, Huaweire, Xiaomira (bár még nem annyira) is ugyanúgy igaz ez ebben a szegmensben.


Ezzel szerintem semmi baj nincs, ameddig van igény a túlárazott telefonokra, addig lesznek is. Márpedig igény van bőven.

2020. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Minden telefon 50ezer forint felett túlárazott! Az emberek 95%-a csak zenét hallgat a telefonján, netezik, facebookozik, meg néha fotózik! Arra elég egy 50K-s telefon is, pont ugyanazt tudja, mint a 400K-s!
2020. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

#9

persze, csak nem mindegy, hogy milyen minőségben...

mióta nekem dolby atmos kompatibilis telefonom van, tuti nem adnék ez alá, és ez csak egy példa.

2020. dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!