Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini szerintetek jó...

Iphone 12 mini szerintetek jó döntés lenne?

Figyelt kérdés
Régóta vacakolok a régi Iphone 5-s telefonommal ami mára már sikeresen be is döglött mert híváskor teljesen süket, fogadni se hívni se tudok szóval szeretném majd lecserélni még idén. Ahogy olvastam meg néztem róla videókat a mérete kicsi ami nekem tökéletes lenne. Eddig volt több féle telefonom de sokáig használtam Iphone-t és nagyon megszoktam meg megszerettem. Kicsit soknak tartom az árát de ha évekig használhatom akkor szerintem megérné. Családom sajnos sokkalja az árát és szerintük nem ér meg ennyit ezért szeretnék ha vennék sima androidos telót ami 100 ezer alatt van. De nekem azok baromira kényelmetlenek, nagyok is sajnos amiket néztünk, visszatértem kicsit a samsunghoz mert ugye tönkre ment és érzem a különbséget. Maradni szeretnék az Iphonenál amit természetesen az én pénzemből fogok venni. Én mindenképp Iphone-t szeretnék venni csak a család nagyon nem pártolja. Szóval valahogy meg kéne győznöm őket, hogy én mindenképpp ezt akarom, mert megdolgoztam érte. Amúgy a 12 minihez elvileg nincs töltő, ez hogy lehet orvosolni? Adnak hozzá való töltőt amit meg lehet venni külön? Meg ha jól láttam jack dugója sincs a fülesnek, szóval amit adnak hozzá azt gondolom szintén tölteni kell? Aki már birtokol ilyen telefont megosztana pár véleményt róla? Kamerája milyen mellesleg? Nekem ez is fontos, mivel imádok fotózni természetben. Akik nem szeretik az Iphone-t vagy semmi hasznos infót nem tudnak leírni inkább lapozzanak tovább.:) Mindenképp Iphone-t fogok szóval erről lebeszélni nem fogtok tudni. 23L

2021. jan. 10. 23:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az SE 2020-at nem nézted? Jóval olcsóbb.
2021. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
Pont néztem. Ki vesz minit?! :-) milyen jó marketing. Itt az új telefonunk. Ja... A csorokra is gondoltunk! Nekik ott a mini. Venne valaki túró rudi minit?! :-) a mini autó más, mert ott nincs maxi. Bemész a mekibe, és veszel egy mini menüt?! Nem.
2021. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.Néztem de nekem a mérete miatt tetszik a mini, nem tudom mennyiben nagyobb

2.direkt kértem hogy aki nem tud hasznosat az ne is írjon...ennyire nem bírtad ki?

2021. jan. 10. 23:59
 4/24 anonim ***** válasza:
SE szerintem kisebb
2021. jan. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4.az mondjuk jó lenne, bár élőben egyiket se láttam még :D

de majd megnézem.

2021. jan. 11. 00:03
 6/24 A kérdező kommentje:
2021. jan. 11. 00:04
 7/24 A kérdező kommentje:
bár nem nagy a különbség de nekem a 12 mini tetszik jobban :)
2021. jan. 11. 00:10
 8/24 A kérdező kommentje:

de amíg nem jött ki a 12 addig az se 2020 tetszett :D.

szóval lehet ez is lesz.

ennek adnak töltőt?

2021. jan. 11. 00:16
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem
2021. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nos, Samsung fan vagyok, de ez miatt nem fogom mondani hogy "vegyél samsungot az apple fos", ha már te eldöntötted, hát vedd meg (bár az ára télleg elég túlzás).

És jól tudod, nem adnak hozzá töltőt, külön kell venned.

2021. jan. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!