Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok belépni a telefonomba?

Nem tudok belépni a telefonomba?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kis segítséget kérni!


Amikor bekapcsolom a készülékem, kéri a PIN-kódod, az nem is gond...de 6 jegyű kódot kér, amikor csak 4 jegyű a kártya szerint.


Tehát beírom a PIN-kódomat, pl 2211, de a telefon további 2 karaktert kér, nem tudom, ez mi lehet??


Köszönöm!😕🙏



2021. jan. 28. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy pin kódot kér és nem a telefon biztonsági kódját?


Korábban is használtad ezt a telefont vagy esetleg okosban vetted?

2021. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a sim kártya pin kódját kéri, hanem a telfonzár kódját.
2021. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És azt hol találom?


Egyébként azt kéri, hogy írjam be a pink kódomat...

2021. jan. 28. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Azt nem találod sehol. Elvileg te adtad meg valamikor, ha nem használtan vetted, netán nem lopott. Pin kód a telefon feloldó kódja is.
2021. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ott találod, annál ez embernél, aki ezt a kódot megadta a telefonnak. Enélkül nem fogsz tudni hozzá férni.
2021. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na jó, ezt kikérem magamnak, hogy itt egyesek azt feltételezik rólam, hogy lopott készülékem van valami sötét üzletelgetés után valami ócska svéddel!


168 ezerért vettem az Alza-ban, most van először okostelefonom, ezért szerettem volna segítséget kérni, ennyi!


Semmilyen biztonsági kódot nem adtam meg, a képernyő is a PIN kódod követeli, ezért vagyok tanácstalan

2021. jan. 28. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Tehát először kapcsoltad most be?


Simán lehet, hogy olyan készüléket kaptál, amit valaki visszaküldött az elállási idő alatt és ő adta meg a kódot.


Mondjuk ha a körülményeket leírtad volna akkor nem kéne találgatni, sőt még segíteni is tudnánk...

2021. jan. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"168 ezerért vettem az Alza-ban, most van először okostelefonom, ezért szerettem volna segítséget kérni, ennyi!"


nyugiiii!! nem akarnak a többiek rosszat, de azt értsd meg, hogy itt nagyon sok lopott telefonról kérdezik sokan, hogy hogyan tudnák feloldani.


A kártya kódja és a telefon kódja más.

A telefon akkor is kéri a kódot ha nincs benne kártya.....


miután kibontottad a csomagto mit csináltál?

2021. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Akkor sem kellene ilyesmivel megvádolni a másik embert!


Nem, másodszorra kapcsolnám be töltés után.


Először nem volt baj, beírtam a papíron levő PIN kódok egyikét, semmi gond nem volt.


Aztán kikapcsoltam, amíg töltőre tettem.


Amikor pedig be akartam nyomni, ismét kérte a kódot, de 4 helyett 6 számjegyet kér.


Nem tudom, miért.



Holnap beviszem, de azért jó lett volna a mai napon használni, mégcsak tegnap tudtam megvenni és máris van valami szar. 😓

2021. jan. 28. 18:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor először bekapcsoltad, akkor végéig kellett menni a telepítési részen. Ott a telefon javasolja, hogy adj meg biztonsági kódot, nem adtál meg ott mégis valami kódot? Kihagytad azt az opciót?
2021. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!