Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi mi 10t lite hogyan...

Xiaomi mi 10t lite hogyan lehet ténylegesen nemara állítani?

Figyelt kérdés
Sajnos nem talalom hogyan lehet jobban testreszabni..ha némán van akkor is rezeg vagy lehallkitja a zenét ami így élvezhetetlen..most állják neki minden alkalmazásban kikapcsolni az értesítéseket mikor zenét hallgatok?
2021. jan. 29. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

" vagy lehallkitja a zenét ami így élvezhetetlen.."

Kapcsold be a ne zavarj módot, az megoldja a problémát.

2021. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Némára állítod és kikapcsolod a rezgést is (ha zavar).


Egyébként nekem Redmi Note 8Pro -m van, de nem tapasztaltam olyasmit, hogy néma módban a média hangerőt leljebb húzná egy értesítés miatt sem a gyári "Zene" alkalmazás használata közben, sem más zenelejátszó esetén... Milyen alkalmazást használsz zene lejátszásra?

2021. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Pont ez az érdekes, hogy néma üzemmódban is rezgett és lehallkitotta a zenét.

Azóta megtaláltam, alkalmazásonkent állítgattam, hogy a rezgést kikapcsolom és így már rendben. Spotifyt használok

2021. jan. 31. 06:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja a ne zavarj módban meg a zenét is lehallkitja teljesen , hangerő szabályzval feltekerem úgy meg kilép a ne zavarj modbol:D de most így már jó, hogy állítottam egyébként szuperül működik a telefon
2021. jan. 31. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:

A média hangerő a "Ne zavarjanak" módban is állítható (nálam) anélkül, hogy kilépne a "Ne zavarjanak" módból. Nem lehet, hogy Te a média hangerőt némítottad, vagy a Csengés/rendszer/értesítés hangerőt állítottad magasabbra?


Tudom, hogy nem egyforma készülékünk van, de a MIUI elvileg ugyanúgy kellene hogy működjön az eltérő modelleken is... A korábbi (szintén Xiaomi) mobilomon is úgy működött a MIUI akkor még azonos verziója, mint a mostani mobilomon, bár azóta ez kapott frissítéseket (az előzőt pedig már eladtam)...

2021. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!