Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnál is csinál ilyet a...

Másnál is csinál ilyet a telefonja? Lentebb írom.

Figyelt kérdés

Sony Xperia Performance-ről van szó.

Hívás indításakor elsötétül a képernyő, nem lehet sehogy sem "felébreszteni", ha esetleg visszavonnám a hívást. Meg kell várnom, amíg a hívott fél felveszi vagy kinyomja, vagy véget ér a csörgetés ideje..

De olyan is van, hogy magától kezd el hívogatni a névjegyek közül és ugyanúgy nem tudok vele mit kezdeni.

És az is rendszeres, hogy valaki hív, mire a telefonhoz nyúlnék, a telefon önkéntesen kinyomja a hívást, és küld a hívófélnek egy üzenetet, hogy "most nem alkalmas"..stb. Pedig a telefonban ez a lehetőség NINCS beállítva.

Szóval a tököm ki van már.


Továbbá ugyanitt kérnék ajánlásokat, hogy milyen telefont vegyek.

Nincsenek nagy elvárásaim, egy rohadt egyszerű telefonra lenne szükségem, amivel én magam kezelem a hívásokat, hátlapi és előlapi kamerája legyen, de ne a leggagyibb. Lehessen rajta internetezni, érintőképernyős legyen és max 5"-es a kijelzője, amiből tudom, sajnos aligha van 50ezer ft alatt, merthogy ennél többet nem szívesen költenék rá..

Nem értem mit kerül ege telefonoknál 2-300ezerbe?!



2021. febr. 4. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Amennyiben ilyet csinál a telefon hogy onalositja magát valószínűleg virust kapott a készülék vagy nagyon "szoftver hibás" darab próbálj meg egy virusirtot majd egy gyári visszalitast hátha jobb lessz mint volt
2021. febr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!