Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E vagy...

Samsung Galaxy A20E vagy Iphone 12 Mini telefon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő között és és föld van de jelenleg e kettő között vacilálok. A Samsung A20e-t azért néztem ki mert akkor annyira megtetszett a színe (rózsaszínes) meg a mérete is egészen tűrhető volt.

Nincs rajta bixbye ami nekem úgyse kellene legalább is nem vettem észre. Kézben fogtam már 2x is és szerintem okés.

Aztán ugye megjelent az Iphone 12 széria még jóval utána. Korábban volt Iphone-om és eléggé megszerettem főleg, hogy egyből elmenti az alkalmazásokat és nem kell nekem vacakolnom vele mint az eddigi mobiljaimon. Viszont az Iphonenál az zavar, hogy külön itunes meg icloud kell a zenékhez meg képekhez. De ezt végül is megszoktam igazán.

Na de a 12 mininek a mérete lenne az igazi, élőben ugyan nem láttam de videókon betudtam méretezni és sokan írták, hogy 1 kézben is kényelmesen elfér ami a legfontosabb lenne talán meg persze a jó fényképező is de ez nem annyira fontos, de azért legyen szép.

Meg sokat szoktam éjszaka fotózni hát olyanokkal amikkel olyat csinálsz ami nem szép éjszakai fotó...Még a holdat is csak egy fényes foltnak látom sokszor. Pénzileg bármelyik beleférne hisz van bőven nekem félre téve csak valahogy nem tudok dönteni.

Mert jelenleg a pink a kedvenc színem és a samsungnak meg nekem nagyon arra emlékeztet a színe viszont a 12-ben meg a mérete és a rendszere tetszik meg ennek is a színei persze (kék, zöld, fehér) meg szeretnék sok tárhelyet legalább (128 gb de láttam a 12nél van 256).

Samsungnál azt hiszem 32 ami nekem igen csak kevéske.

Főleg, hogy sokat szoktam fényképzeni, appokat letölteni meg sok játékot (candy crush-soda-jelly, bejeweled, granny, slendrina, szókereső, geometry dash)

Appoknál meg shazam, pinterest, facebook, messenger és még sok egyéb.

Ti melyiket vennétek meg, melyiket vegyem meg?



2021. febr. 17. 11:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
9.kösz végre az értelmes választ az egyesel még egygyüt.:)
2021. febr. 17. 12:16
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

na de vergődsz :D

attól még hülyeség ezt a két telefont összehasonlítani, kb mintha azt kérdeznéd hogy az alma vagy a körte a jobb

2021. febr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért vagyunk a toplistán, mert szeretünk segíteni az embereknek. 😘 És igen, ez lehet egy életcél is, a toplista meg csak egy velejáró dolog. 🙃

Az, hogy te ezt nem tudod felfogni, az a te bajod.

A másik mágikus dolog a Google, ahova ha bepötyögöd, hogy "Galaxy A20E vs iPhone 12 Mini", akkor varázslatos módon olyan oldalakat dob neked ez a titkos mikkentyű, ahol összehasonlítják neked a két telefont.

Józan paraszti ésszel is elég lenne gondolkodni, hogy nem egy kategória a két telefon és egyértelmű melyik a jobb, de ilyet tőled nem várhatunk el.

2021. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

12.nem kopnál le?

unalmas már hogy mindenhol látlak és az igénytelen nevedet...

mindegy már ignorállak hátha akkor lekosz...

13,.attól még tilos kérdezni? XD

2021. febr. 17. 12:31
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tilos egyáltalán, csak ha így állsz az emberekhez, flegmán, akkor jobb megoldás az.
2021. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

15.miért ők talán szentek? :D..

ők is flegmán válaszolgatnak...

2021. febr. 17. 12:41
 17/25 anonim ***** válasza:

"8.samsung a fos iphone a király", erre leírja, hogy "annyira gyerekes ez a mondat iphopne fos...".

Megtanulhatnál írni.


Ha ilyen jól tudod, minek írsz ki róla kérdést? Kedves Ez vajon vicces?-t meg hagyd békén :D


Ha van rá pénzed, vedd meg a Minit. Én a Samsungot választanám, azért az se olyan szär, mint amilyennek beállítod.


Kívánom, hogy bármelyiket is választod, egészséggel és örömmel használd!

2021. febr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17.kösz itt elvileg lehet bármit kérdezni :D..ezért kérdezem

meg lesz :)

amúgy maradok asszem az iphonenál abban sosem csalódtam.:)

2021. febr. 17. 12:44
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
iPhone 12 Mini.
2021. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

értem h miért szóltak le az elöttem lévők

van egy nagyon olcsó telefon ami azért tetszik mert jó a színe xd

meg van egy drága mérföldekkel jobb amit te is belátsz

megkérded h melyiket vegyed

nyilván azt mondják h a jobbat meg közbe jól kiröhögnek

2021. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!