Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A20E vagy...

Samsung Galaxy A20E vagy Iphone 12 Mini telefon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő között és és föld van de jelenleg e kettő között vacilálok. A Samsung A20e-t azért néztem ki mert akkor annyira megtetszett a színe (rózsaszínes) meg a mérete is egészen tűrhető volt.

Nincs rajta bixbye ami nekem úgyse kellene legalább is nem vettem észre. Kézben fogtam már 2x is és szerintem okés.

Aztán ugye megjelent az Iphone 12 széria még jóval utána. Korábban volt Iphone-om és eléggé megszerettem főleg, hogy egyből elmenti az alkalmazásokat és nem kell nekem vacakolnom vele mint az eddigi mobiljaimon. Viszont az Iphonenál az zavar, hogy külön itunes meg icloud kell a zenékhez meg képekhez. De ezt végül is megszoktam igazán.

Na de a 12 mininek a mérete lenne az igazi, élőben ugyan nem láttam de videókon betudtam méretezni és sokan írták, hogy 1 kézben is kényelmesen elfér ami a legfontosabb lenne talán meg persze a jó fényképező is de ez nem annyira fontos, de azért legyen szép.

Meg sokat szoktam éjszaka fotózni hát olyanokkal amikkel olyat csinálsz ami nem szép éjszakai fotó...Még a holdat is csak egy fényes foltnak látom sokszor. Pénzileg bármelyik beleférne hisz van bőven nekem félre téve csak valahogy nem tudok dönteni.

Mert jelenleg a pink a kedvenc színem és a samsungnak meg nekem nagyon arra emlékeztet a színe viszont a 12-ben meg a mérete és a rendszere tetszik meg ennek is a színei persze (kék, zöld, fehér) meg szeretnék sok tárhelyet legalább (128 gb de láttam a 12nél van 256).

Samsungnál azt hiszem 32 ami nekem igen csak kevéske.

Főleg, hogy sokat szoktam fényképzeni, appokat letölteni meg sok játékot (candy crush-soda-jelly, bejeweled, granny, slendrina, szókereső, geometry dash)

Appoknál meg shazam, pinterest, facebook, messenger és még sok egyéb.

Ti melyiket vennétek meg, melyiket vegyem meg?



2021. febr. 17. 11:15
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

20.oké nem tudtmas hoyg a galaxy ennyire rossz.

ezért kérdeztem.

2021. febr. 20. 06:19
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy "a galaxy ennyire rossz"?

Csupán arról van szó, hogyha nagyon nem egy árkategória, akkor még jóhogy nincs olyan jó.

A iphone jobb.

A Galaxy viszont töredékébe kerül, és a saját árát az is megéri.

2021. febr. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

22.nem az egész galaxyra mondtam hanem csak erre a példányra..

1 év az semmi

2021. febr. 20. 10:10
 24/25 anonim ***** válasza:

És az összes Galaxy-ról ki beszélt?

Az egy év meg kamu.

Amúgy sikerült telefont venned?

2021. febr. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Az A20e nem gagyi, nekem is van. Jó teló, jó a mérete.

Viszont az iPhone sokkal jobb. (Érthetően ugye, és drágább is, nem egy kategória.)

2021. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!