Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jött csomagküldő sms-em, nem...

Jött csomagküldő sms-em, nem tudom törölni?

Figyelt kérdés
Csomagküldő sms vírust kaptam, rákattintottam, de a linkre nem. Szeretném törölni, de nem tudom. Rákattintottam még egyszer az sms-re, mert csak úgy tudnám törölni, de így sem törli. Lenovo A1000 telefonom van.
2021. márc. 27. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Fura. Ilyet nem kéne okoznia. Szerintem az a legvalószínűbb, hogy izgalmadban összekevertél valamit. Aludj rá egyet, vagy nézz meg egy másik sms-t, hogy ott hol van a törlés opció.


Elméletileg lehet, hogy van néhány spéci karakter az sms-ben, ami a megjelenítőt összezavarja, de ez valószínűtlen. Mindenesetre amíg nem telepíted a link után a kívánt szoftvert, nem lesz baj.

2021. márc. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
(Tehát maga az sms nem káros, csak akkor, ha téged sikerül rávennie a telepítésre.)
2021. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A többi sms-t sem törli, nem értem? Lehet úgy törölni,ha az összeset egyszerre törölném, de mindegyiket nem akarom.


Nem nem izgultam első válaszoló, és nem kevertem össze semmit! Annyira hülye nem vagyok!

2021. márc. 27. 10:30
 4/5 A kérdező kommentje:
SIKERÜLT!!!!!
2021. márc. 27. 10:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként meg úgy tudom, azért van ez az oldal, hogy lehet kérdezni! Hogy jön ide az önállóság, te nagyon okos?


Ja értem már, te voltál az első válaszoló, akinek nem tetszett a válaszom, és most próbálsz kötözködni.Javaslom, ne tedd!

2021. márc. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!