Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Samsung A40 telefon

Ha bármit le akarok tölteni akkor folyamatosan azt írja,hogy FÜGGŐBEN...

pedig még rengeteg tárhelyem van...internet van...miért csinálja ezt?


2021. ápr. 9. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A webviewes problémán túl vagy?



ha nem emlékszel semmi ilyenre, akkor a beállításokon belül, az alkalmazáslistában keresd meg a "webview" alkalmazást, töröld le és nézd meg, hogy működnek e a dolgok.


utána play áruházból frissítheted.



(nem vagyok benne 100%, hogy ez a gond, de egy próbát megér.)

2021. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Telefon újraindítást próbáld meg (nem sima újraindítás, hanem kikapcsolod, vársz fél percet és visszakapcsolod), de előtte mobilnetet és sima netet kapcsold ki.


Ha ez nem segít, akkor az alkalmazásoknál Play Áruház > Kényszerleállítás, majd újraindítás.


Ha ez sem műxik, akkor a Play Áruház frissítéseit állítsd vissza gyárira (magyarán töröld a frissítéseket) és ismét újraindítás, majd ezután ha visszakapcsoltad a telót, frissítsd a Play-t.


Nekem végül csak a legutóbbi működött, de egyáltalán nem biztos h nálad is ez lesz a megoldás, mert nekem pl. Galaxy S7-en volt ilyen gondom.

2021. ápr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!