Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Media Marktba elofizetesnel...

Media Marktba elofizetesnel kell vasarlaskor fizetni?

Figyelt kérdés
A heten penteken vennek telefont, de nem tudom, hogy kell-e ott tavozaskor fizetni a telefonert, vagy csak majd a havit.
2021. máj. 24. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ez komoly? Nem értem. Miért gondolod, hogy nem kell fizetni?
2021. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsanat amiert nem vagyok jartas a hitelekben :)

Segitseg nelkul csak hulyebbet csinalok majd magambol, mikor tapasztalatot szereznek.

De latom beled is sok esz szorult :)

2021. máj. 25. 00:13
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Próbáltam megérteni mit zagyváltál össze, és normálisan kérdezni, de olyan sötét vagy, hogy rajtad nem lehet segíteni. A kérdésben egy szót sem írtál hitelről, mégis honnan kellett volna ezt tudom? Előfizetést írtál, az nem ugyanaz mint a hitel. Mindegy, majd elboldogulsz valahogy.
2021. máj. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen kell fizetni ott helyben, részletre vett telefonba első havi díjat + telefonbiztosítáat
2021. máj. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"De latom beled is sok esz szorult :)"

Nem hinném hogy ez a gond, csak valószínűleg ebből az információ áradatból nehezen tudta kihámozni mi a bánat történik.

Nekem az jött le, telefon előfizetés vásárlását tervezed, amit részletre fizetős készülékvásárlással toldanál meg. Jól értem a dolgot?

Esetleg egy linket tudnál adni, ahol a kiválasztott fizetési konstrukció elérhető? Meg a többi részlet a tervezett vásárlásal kapcsolatban, pl. a készülék, az általad említett előfizetés, stb.

Mert nagyon jó dolog hogy tanácsot kérsz, csak éppen mi vagyunk tanácstalanok, a minimál információk miatt. Te tudod mit akarsz, mi nem.

2021. máj. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
MediaMarkt-ból nem tudsz előfizetésre készüléket kihozni, azt csak szolgáltatónál lehet.
2021. máj. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6 a MM-okban vannak sis-ek, Vodafone
2021. máj. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hitelre lehet venni, mondjuk suerintem olyat válassz amire van pénzed
2021. máj. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!