Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az embereknek az...

Miért jó az embereknek az üveghátlapú mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Leesik azonnal széttörik,muszáj védeni tokkal de akkor a szépség előnye oda,hőháztartás szempontjából az üveg borzalmas fémhez képest.

A vezetéknélküli töltés meg akugyilkos nem ér annyit



2021. máj. 25. 06:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mert jól mutat, ami fontos sok embernek, és itt ki is merül az előnye a vezeték nélküli töltés mellett. Jó magam sose vennék üveg hátlapos telefont.
2021. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

mert jobban néz ki, jobb a fogása


én sosem ejtem le, ha mégis, ott a biztosítás


ezt a vezeték nélküli töltés akkugyilkos dolgot viszont nem értem...

2021. máj. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
48%

Mert úriasabbnak érzik magukat. De ez csak önbecsapás! Én 1,5 éve használok egy redmi 7a-t, ami mindenre alkalmas, amire nekem szükségem van. Lehet így is gondolkodni...

Meg úgy, hogy pocsékoljuk a pénzt feleslegesen!

De értelmes dolgot nem kapunk a pénzünkért.

2021. máj. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

"A vezetéknélküli töltés meg akugyilkos"

Na megjött a mai villamosmérnök... :D

A vezetékes és a nélküli töltés kb annyit jelent mintha vezetékesnél fekete vagy piros kábellel töltenél... csak az energia átvitel módja különbözik. A töltés vezérlését a készülék látja el.

Nem gyilkolja meg a vezetéknélküli töltés az akkumulátort!

2021. máj. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

#4 sőt, inkább pont hogy kíméli, mert lassabb töltés van :D


nekem haverom bizonygatta, hogy gyorstöltővel nem szabad a telót tölteni, mert úgy gyorsabban is merül 😂😂

2021. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Te villamosmérnök megmondanád hogy a vezetéknélküli töltéskor tapasztalható extra melegedés hő miért is tesz jót az akunak?
2021. máj. 25. 07:47
 7/28 A kérdező kommentje:

Fémhátlap eltűnt nem kapható olyan telefon.

Esetleg még műanyagot lehet találni elvétve.

Én sem fizetek üveges vacakért ami extrém törékeny

2021. máj. 25. 07:51
 8/28 A kérdező kommentje:

A vezetéknélküli töltés során az akku nagyon felmelegszik hiába lassabb a folyamat de a hő a legpusztitobb egy aku számára.

Ezenkivül max 50% töltési hatékonyság ami környezeti szempontból is nagyon aggályos

2021. máj. 25. 07:54
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Az összes mai gyorstöltés elősegíti az akku gyors elhasználódását, de ez mindegy is, mert 1-2, max 3 évente úgyis újat vesz az emberek zöme.
2021. máj. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Direkt üveg hátlapos telefont vettem, és egyáltalán nem bántam meg, kellemes hűvös a fogása, nem csúszik, otthon nem tokban tartom, de vigyázok rá, akinek ez fárasztó, tartsa tokban állandóan, és dobálhatja.
2021. máj. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!