Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS!!! Magassarkuval rá...

SOS!!! Magassarkuval rá lépett egy lány az iphonemra és betört a kijelzője és be is folyt mit csináljak most?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Szervízben cserélik pár százért.

Amúgy nem is láttam még olyan almát, ami nem lenne törött.

2021. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Fizettesd ki vele, nem olcsó egy kijelző csere. Kb. olcsóbb egy új telefon.
2021. máj. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Mármint mivel/kivel?

Magaddal? Káromkodj egy jót magadban, és nota bene (jól jegyezd meg): magas sarkú cipőjű lányokkal csak óvatosan! Veszélyesek (nekem valamelyik banketten lépett a lábamra lány magas sarkú cipőben...)!

A telefonnal? Szervizeltesd:

[link]

A lánnyal? Ha van rá lehetőséged, kérd el a számát (a többit meg érdeklődd meg az Ifjúsági Magazinban Veres Páltól)! ;)

2021. máj. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
71%

Lehet lepontozni, de még a legjobb barátommal is kifizettetném a kárt. Mondjuk meg is beszéltük egyszer ezt, ha véletlenül hasonló kaliberű dolog történne, alap, hogy kifizetnénk a másiknak a költségeket.

Na most, ebből következik, hogy a többiekkel is alap, hogy kifizettettem, és én sem háborodnék fel, ha fordítva történne, hiszen miattam ment tönkre. Ha nem is azonnal, de a közeljövőben (!) mindenképp.

Szóval:

1, fizettesd ki vele

2, szervizeltesd

A sorrend mindegy nagyjából, anyagi helyzeted nem ismerem.

2021. máj. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Felmerül bennem a kérdés, hogy milyen körülmények között került a telefon a lány lába alá?
2021. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Oszt a bal vagy a jobb lábával lépett-e rá-e az ájfónra a hölgy-e?
2021. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ne dobd le a földre...?
2021. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél másikat.És legközelebb ne a földön tárold.
2021. máj. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél valami olcsóbbat, nem neked való az iphone, ha a földön tárolod.
2021. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2%
Leversz a ringyónak olyat, hogy megpattanjon a falon, aztán kihegeszted a bekötőútra, és addig nem kap enni sem, amíg össze nem stricheli az árát.
2021. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!