Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a nők táska- és...

Igaz, hogy a nők táska- és cipőmániások?

Figyelt kérdés

2020. szept. 25. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Igen, minden nő az
A nők többsége az
Csak a nők kis része az
Egyik nő sem az
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen az vagyok, beismerem.
2020. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azok, de én inkább ruhamániás vagyok:D
2020. szept. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valakik biztos, én nem.
2020. szept. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ruhamanias vagyok. Cipők, táskák hidegen hagynak
2020. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én póló és pulcsi fanatikus vagyok. Pólóból tuti több van nekem, mint 100, pulcsiból van kb 15-20, a többi ruhából pont annyi, hogy legyen váltás, ha valami történik.

Cipőt nem szeretek vásárolni, így kb évente 1-2-t veszek, táskát meg ugyanazt használom már 6 éve legalább😅

Úgyhogy én magamat nem nevezném mániákusnak, ugyanakkor anyámat, (cipő, táska, mindenféle ruha), nővéremet(cipő) igen.

2020. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nője válogatja, rám egyik sem igaz. Csak azért hordok cipőt, mert túl mocskos a város ahhoz, hogy zokniban járjak. Viselni és vásárolni egyaránt utálom őket, mindig olcsót veszek és addig hordom, amíg vállalhatatlanná nem válik. Táskából egyidejűleg egyet használok, saját készítésűt, amíg szét nem foszlik.
2020. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a mániája... Én pl. nem gyűjtök táskákat, de pl. cipőből van vagy 30 pár...
2020. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem minden nő (bár több nő mint férfi). Van akiket ruhák, pólók, pulcsik, mások cipők, táskák, övek érdekelnek, de vannak olyanok is, akiket egyik sem. Ugyanúgy sok férfi érdeklődik az autók/számítógépek/fegyverek világa.
2020. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
A nők többsége biztos de én nem vagyok ilyen.
2020. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!