Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt személyi igazolvány...

Lejárt személyi igazolvány miatt nem fogadja el az éves adategyeztetést a Telenornál?

Figyelt kérdés
Ezt a hülyeséget minek találták? Ez miatt fogom elveszteni a számom. Beírtam minden adatot így úgy amúgy, ponttal, pont nélkül.

2021. jún. 11. 21:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Jogosítványod vagy útleveled nincs ?
2021. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lejártat nem fogad el. Csinàltasd meg az újat. Azzal jo lesz
2021. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
86%
Akkora okorseg ez az adategyeztetes..
2021. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
1es, ezeket nem tudja használni
2021. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem nem jártak el jól.

A bankom tavaly konkrétan letiltotta a bankkártyámat, mert a személyim lejárt.

Besétáltam a bankfiókba, előadtam a problémámat (pont a pandémia előtt 2 nappal járt le), és az ügyintéző hölgy egyből azt kérdezte, van-e jogosítványom.

Mondom igen, 2023-ig érvényes. Át is lett írva minden zokszó nélkül a "személyazonosító okmány száma", és innentől a bankomnál a jogsim az azonosító okmányom.

Simán megy így a Telenornál is, mert azt elfelejtettem, hogy a telefonom telenoros, előfizetéses.

Készülékcsere programnál is kellett volna a sz.ig. számom, de szóltam, hogy az nem lesz jó, mert lejárt.

És a Telenornál is minden akadály nélkül elfogadták az érvényes jogsimat, illetve módosították, hogy a jogsim a személyazonosító igazolványom.

2021. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudja, 4-es, honnan veszed! Bármilyen személyazonosító okmány megfelel. Nyilvánvalóan csak az érvényesek, egy nem érvényes igazolvány nem igazolvány, hanem szemét.
2021. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Egyszerű a dolog, át lehet íratni a személyi számod a rendszerükben az újra.
2021. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%

6

Menj fel az oldalukra és megtudod

2021. jún. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
#6 Bármilyen megfelel, de csak akkor, ha az az okmány szerepel a rendszerükben. Anyukámnak új személyije lett egyszer, amiatt kellett bemennie.
2021. jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem holnapig lehetett adategyeztetni. Többször próbáltam nem sikerült. A lejárt személyi azt hitem nem gond mert meg lett hosszabbítva a dolog a vírus miatt,de úgy látszik mégis gond. Jogsim nincs.
2021. jún. 12. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!