Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lejárt személyi igazolvány...

Lejárt személyi igazolvány miatt nem fogadja el az éves adategyeztetést a Telenornál?

Figyelt kérdés
Ezt a hülyeséget minek találták? Ez miatt fogom elveszteni a számom. Beírtam minden adatot így úgy amúgy, ponttal, pont nélkül.

2021. jún. 11. 21:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#20

Teljes mértékben egyet értek veled abban, hogy ez az intézkedés teljesen felesleges ebben a formában és nem éri el azt a célt, amiért a törvény létre jött. - Gondolok itt az évenként szükséges adategyeztetésre.


Mindazonáltal mindaddig a folyamat csak 2 perc, amíg a meglevő okmány érvényes...


És itt tenném hozzá, hogy bizony így abban is igazad van, hogy ha az ügyintézések megkönnyebbítése érdekében a kormány lehetőséget biztosít arra, hogy a lejárt okmányokkal lehessen ügyet intézni, akkor a szolgáltatóknak is el kell(ene) fogadnia az okmányokat annak ellenére, hogy az lejárt. Így arra kell gondolnom, ez vagy technikai hiba, vagy törvény értelmezési gond, vagy diszkrimináció. Esetleg ezek valamilyen kombinációja...


Ergo: A hiba nem az Ön készülékében van. (És merem remélni, hogy így még nem sértettem meg senkit sem a nézetei miatt.)


(Az esetleges gépelési hibákért elnézést kérek, de egy angol billentyűzet kiosztású live rendszert tesztelek éppen.)

2021. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Elofizura nem ilyenkor csábítanak,hanem maskor. Engem pont hivtak, mondom jo, akkor legyen meg...

Aztan elköszönt.

Egyszer hivtak elofizetes miatt. 3 eve lesz augusztusban (pont gyógytornára mentem kartores utan), mondtam h nekem jo ez az elavult, mert nem kikapcsol a net, csak lassul...azóta se kerestek

2021. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem nekünk lesz jó, kérdező, hanem az állam akarja a bűnüldözés érdekében tudni, hogy mely telefonszámhoz ki tartozik.
2021. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#23

Pont emiatt nem értem a törvényt... Elvileg azt szolgálja, amit írsz, gyakorlatilag úgy meg lehet kerülni, hogy akár több száz feltöltős SIM is lehet nálam egyidejűleg úgy, hogy egyik sincs a nevemen... Bár a módját nem taglalnám, mert a fórum szabályzata tiltja...

2021. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nekem se fogadta el a személyi igazolványom számát az adategyeztetésnél a vodafone, mert lejárt. De még időben vagyok szerencsére, és az új igazolványom cseréjére júl 22-re kaptam időpontot.
2021. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!