Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvettem az IPhone 12 és...

Megvettem az IPhone 12 és sokan csodálkoznak?

Figyelt kérdés
Megvettem a sima IPhone 12 .Sokan csodálkoznak rajta meg nézegetik meg figyelik mikor előveszem mért foglalkoznak ezzel az emberek ennyire ?

2021. júl. 12. 14:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem irigy itt senki. Nekem is ez van, most váltottam androidról, senki még csak le sem sz@rja.

Max annyi hogy na milyen android után?

Az a baj hogy a legtöbb ember azért veszi ezt mert azt hiszi hogy ettől menő lesz, aztán meg képzelődik hogy most mindenki irigy rá.

2021. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

#10: Én ugyan irigy nem vagyok. Csak szánalom, mikor valaki azért veszi az iPhone-t, mert azt hiszi, attól lesz menő. Közben meg csak facebookozik rajta.

Nekem elég a középkategóriás Android és azon is tízszer több dolgot csinálok, mint az átlag marha az iPhone-on.


A BMW-ről meg annyit, hogy szép autókat gyártanak, de nem hiába van negatív megítélése a BMWs fazonoknak. A BMW is túl drága ahhoz képest, amit nyújt. Pl. BMW 3-as, 15 millió. Kösz, annyiért inkább egy Tesla, ami sokkal jobb.

2021. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%

#12.És itt jön be hogy az iPhone-ból van egy 12 Mini-t amit semelyik középkategóriás Xiaomi nem tud überelni.

Ahogy hiába van 150 ezerért is F3 ha már sehol nem lesz pár év múlva, amikor a SE2020-al még tele lesz a hardverapró és még lesz frissítés.

Kár tagadni vannak olyan dolgot amik miatt megéri mert jól tartja a árát, sokáig kap frissítést.

És ezek a dolgot átlag usert is érintik.

A másik pedig hogy almát körtéhez, csúcskategóriás telefonnak csúcskategóriás ára van, szal akkor ezek szerint egy S21 Ultra és kuka csakmert neked jó egy Xiaomi Redmi Note 10(ami nem mellesleg 1 év múlva frissítést sem kap).


BMW, minden drága idehaza de érdekes a sógorainknak nem probléma kicsengetni, idehaza meg mindenki 15-20 éves használt autókkal repeszt...(kár jobban belemenni)

És megnézem hogy mikor veszel Tesla 15 misiért, ja és hol "tankolod" manapság.

2021. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
2021. júl. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

#13: Nem azért veszek telefont, hogy egy év múlva eladjam, szóval nekem mindegy hányan árulnak a hardveraprón. 150 ezer is sok egy telefonért, mert kB 80-90 ezer után nem javul annyit, mint amennyivel drágább, jellemzően a kamera jobb, ami pont nem érdekel.

Nekem a középkategória elég, azt megveszem 70-ért,használom 3 évig, azt eladom 20-ért. És többre használom, mint az átlag.

2021. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

12. választ nem értem

nem mindegy hogy mit csinál rajta?

meg hogy több mindent csinálsz a te telefonodon? ok... honnan veszed hogy a másik nem csinál ugyanannyit?

te csak szimplán lenézed valamiért az apple terméket de egy használható indokot se tudnál leírni és a többi ember aki hozzád hasonlóan gondolkodik.

A másik része meg hogy elég a középkategória meg az alsó ami 1 év után érezhetően lassú 2 év után meg már a földhöz vágnád annyira szar.

Az 5 éves csúcskategóriás teló meg a mai napig gyorsabb mint 2 év használat után a középkategória na akkor hogy van ez.

Elkéne már végre fogadni hogy a nagy márkáknak státuszszimboluma van és mindenkit szereti megnézni a termékeiket.

Én is iphonet használok de a csúcskategóriás droidokkal énis szemezgetek nem az olcsó szarokkal ami 2 év után poháralátét.

2021. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35%

#16

Akkor sorolom, mire használom:

- Fizetek vele NFC-vel

- Kaját rendelek

- Rögzítem a költségvetésem

- Navit használok

- Bevásárlólistát használok

- Követem az edzésemet

- A kocsim fogyasztását figyelem

- Zenét hallgatok

- Játszom

- Befizetem a számlákat

- Webezek

- Fotózok

- Parkolást fizetek

- Bankolok

- És persze telefonálok, facebookozok, stb


Amúgy meg érdekes módon, nekem nem lassulnak be a 2 éves középkategóriás telefonjaim... ja, mert nem telepítek rájuk minden vackot meg nem akarok versenyautós és hasonló játékokat tolni rajta, mikor arra ott a PC.


Amúgy meg Apple:

Nekem kényelmetlen a felülete és nem tetszik, hogy alig tudsz valamit testre szabni. Aztán pl. csak iTunse-al lehet bármit is rátölteni, ami Linux alatt nem megy, míg Androidra simán átdobsz bármit. Aztán le van maradva az Androidhoz képest, pl. NFC csak nagy sokára lett benne és még sorolhatnám.

2021. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Tucatmobil. Hamarabb megnéztem régebben egy Lg Gflex-et, mint egy új iphone-t.
2021. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!