Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A72 vagy iPhone 12 pro...

Galaxy A72 vagy iPhone 12 pro max?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem egy kategória és az iphone valószínüleg időtállób (bár hardveresen nem sok különbség van köztük, talán csak a kamerában).

Nagyon rég szeretnék már iphonet, tetszenek nagyon és azt remélhetőleg nem kellene 2/2,5 év után cserélni, mint egy középkategóriás telefont.

Mivel a nagyobb kijelzőjű telefonokhoz vagyok szokva, a sima 12 nekem kicsi lenne, így a pro max jöhet szóba. A mostani telóm egy A50, amit szeretek, így jött az A72 a képbe, ami hasonló, csak jobb egy kicsivel.


Az iphone durván 3x annyiba kerül, szóval nem tudom van e értelme ennyit kiadni rá.



2021. aug. 21. 10:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem az 5g hálózat képessége a különbség alapvetően. A52 5g Jóval erősebb mint a sima A52 vagy a sima A72.
2021. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Minek pro max?Sima 12 vagy 12 mini.Felesleges köztük az a kulonbség
2021. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Iphone.. az a72 nem valami jo telefon
2021. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!