Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidról IOS-re váltás?

Androidról IOS-re váltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy már több éve Androidot használok, de most, hogy új telefon vásárlást tervezek, így elgondolkodtam az iPhone-okon is mivel mindig is tetszett az iPhone-ok minimalista kialakítása, de a különbségek miatt sosem mertem iPhone-t vásárolni.


Tehát kérdésem az lenne, hogy azok akik iPhone-t használnak vagy használtak milyen különbségek vannak az Android és az IOS rendszer között hosszútávon? Előre is köszönöm mindenkinek válaszát!



2021. aug. 28. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Az IOS-en kicsit máshogy néznek ki a progik,pár funkció nincs vagy csak hasonló az Androidos verziókhoz képest.

Nem enged annyira belenyúlni a rendszerbe (talán nem is baj).

Cserébe marha jó multimédiás,fényképező,kamerás kütyüt kapsz.


Érdemes váltani és kipróbálni.Ha nem tetszik,jó áron el tudod passzolni (jól tartja az értékét) és venni valami mást.

2021. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

"Nem enged annyira belenyúlni a rendszerbe (talán nem is baj)"

Kolléga megfogta a lényeget kb.

Ha neked az kell, hogy állandóan a fájlkezelőben turkálj, meg cserélgesd az ikonokat, meg betűtípusokat stb... és akarsz tört appokat is használni akkor maradj droidon.


Minden más elérhező iOS-on is.

(van fájlkezelő is természetesen, csak a rendszerhez nem férsz hozzá - de minek is?)

2021. aug. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Bennem is felmerült már néhányszor hogy kipróbáljam az Iphone, csak valahogy eszembe jutnak ezek:


Munkatárs két éves Iphonejába már aksit kellett cseréltetni, mert egy napot nem bír ki töltés nélkül úgy hogy nem nyomkodja egész nap.


Haver régi Iphoneja pár héttel a garancia lejárta után ment úgy gajra hogy a javíttatása több lett volna mint a használt készülék értéke.


Ugyan úgy nála a gyári töltője valami p*csafüst teljesítménnyel tölt és kinkeservesen lassú a töltése. Mondta hogy kipróbálta Ipad töltővel, mert az nagyobb teljesítményű, az gyorsabban feltölti csak ha lehúzza kikapcsol. Mert nem tölthető csak a saját töltőjével.


Na ilyen szar telefonért fizessek több száz ezret, mikor a béna alsó-közép kategóriás 3 éves droidommal semmi ilyen probléma nincs?!

2021. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Rossz példákba szaladtál bele.:)

Pont az ellenkezőjét tapasztalom.


Asszony iPhone-ja (11 Pro) 2 éves és 90%-on van az akksi kondíciója (lassan tölti vezeték nélkülin).

Kolléga XS Max-a is teljesen hibátlan (lassan 3 éves és kibírja neki is egész nap,pedig nyomja rendesen).

Másik kolléga most cserélte le a 6-osát (1-szer volt benne akksi csere a 7 év alatt),12 Pro-ra mert egy kicsit már laggolt.

Szomszéd kis csaj azért fogja lecserélni a 8-asát 13-ra mert már "nem lehet vele villantani"xD (Persze baja annak sincs,simán kibír neki egy napot)

2021. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3: ezt úgy mondod mintha minden iphone ilyen lenne :D Nekem volt g e c i rossz tapasztalatom Androiddal is, meg volt g e c i rossz tapasztalatom iphone-al is.
2021. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
Kérdező, meg volt a váltás?
2021. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam megszokni az ios-t, vissza is váltottam androidos telefonra.
2021. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idő kérdése. Kinek mi áll kézre.

Ha valaki csak alap dolgokra akarja használni és nem akar mélyen bohóckodni vele, akkor tökéletesen jó.

Azt hittem hogy nem bírom majd megszokni és bár sok esetben nehéz megtalálni egy beállítást de amúgy összességében nekem jobb élményt adott az iOS.

2021. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!