Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek túlzás ha sokat...

Szerintetek túlzás ha sokat screenshotol az ember? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Na már bocs a frappáns címért de most azért röngtön a lényegre térek.


Kb egy-másfél éve vettem egy egész jó telefont (márkát és típust nem szeretnék részletezni). És szóval kb az a helyzet hogy a telefont eléggé kihasználom pl játékra, sorozatnézésre, közösségi térre és egyéb szórakozásokra, és ezzel párhuzamban hát elég sokmindent meg is örökítettem. És ennek aztán pedig az lett a következménye hogy hónapok alatt összegyült több mint 1000-2000 kép, és hát nem tudom mit kezdjek velük, megtartani nem akarom mindet de az összeset sem szeretném "hamuvá égetni".


Még egy plusz dolog, azért ha van tanácsotok arról hogy milyen pillanatokat érdemes megörökíteni és mit nem illetve hogy milyen képeket érdemes törölni/megtartani azt azért szívesen elfogadnám. Valamint a kérdésben a végére hagyván... Kérlek ne kérdezd, én se tudom pontosan miért szeretek sok dologról képet lőni, talán csak az unalom teszi ezt velem vagy talán a régebbi dolgok felidézése vele a célom nem is igazán tudom. Mindegy, de ezután az már biztos hogy mégegyszer azt nem fogom hagyni hogy később azért ilyen megtörténjen. :D



2021. szept. 12. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Időnként felrakod gépre, vagy havonta szortírozol. Ennyi.
2021. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25785 fotó, 1619 videó van a telefonomon. 133,5 GB tárhelyet foglalnak.

Akkor most én ezek szerint hozzád képest már orvosi eset vagyok? :D

2021. szept. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felvilágosítalak: azokat a szaporodó képernyőképeket évek múltán sem fogod használni semmire. A tanulságot már nem vonom le :)
2021. szept. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Google drive Vagy Google photo menti egy felhőtárba nálam.
2021. szept. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Na, van valami fejlemény?

Még mindig mániás vagy?

2021. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!