Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért erőltetik itt sok...

Miért erőltetik itt sok kérdésnél, hogy vegyél inkább Xiaomit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, egyszerűen nem tetszik a mobil, sem az hogy kínai márka bármennyire is jó lehet maga a telefon. Sok andorid telefonom volt sőt iphone is de inkább az iphonet kedveltem meg jobban (nem menőzésből, hanem a rendszere miatt is). Tettem fel néhány kérdést itt telefonválasztás kapcsán ahol általában iphoneokról kérdezek és hiába írom hogy ne ajánljatok mást, mert nem igazán érdekel hiszen adott a kérdés valaki mégis "szia, szerintem inkább Xiaomit vegyél." Ott is ezt írják, ahol csak 2 adott iphone közül szeretne dönteni a kérdező hiába nincs ott, hogy ne ajánlj mást, gondolom így csak adott a kérdés nem? Miért kell így másokra "erőltetni" hogy vegyen xiaomit ha az eleve nem tetszik neki vagy nem is arról volt szó? Miért kell ezt csinálni? Ha nem adott, hogy ajánlj mást és látszik azért, hogy adott mobilokról kérdez, miért szokás itt így erőltetni ezt a xiaomit? Nem mindegy úgyse neki hogy nekem lesz e vagy sem? Főleg iphone kérdéseknél ahol nyilván nem pont egy xiaomis válaszra vár a kérdező...csak nekem fura ez a jelenség? Tisztelet a kivételnek persze.

2021. szept. 16. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem erőlteti, olyan telefont veszel, amilyet csak szeretnél 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.Látom nem olvastad el.. 🤷🏼‍♂️nem is úgy értettem hogy szó szerint erőltetik direkt "idézőkelbe"raktam csak más szót nem találtlam rá...
2021. szept. 16. 17:36
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
👍👍👍
2021. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Az iphonos, miért erölteti annyira az iphont??


Én is szoktam a xiaomi telefont javasonli, ha van olyan kérdés. Ha nincs vagy fel sem merült, akkor görgetek tovább. De bátran ajánlom, mert meg vagyok vele elégedve. Volt több fajta telefonom és ezzel volt eddig a legkevesebb gondom (0).

Android alapú, szóval az androidos telefonok minden előnyét élvezem. A miui felület szerintem egész letisztult. Nem zabálja indokolatlanul a hardvert a telefon. Nem fagy és nem is vicceskedik semmit. Mint minden eszköznek ennek is van néhány "hátránya", pl nekem a fotók nem igazán tetszenek, jó képet csinál szó se róla, de picit abból talán többet várnék. De ez a legnagyobb negatívum és igazából nem is fotózásra vettem a készüléket, szóval nem hátrány ez se kimondottan.

Az hogy "kínai" telefon... Jogos... A kínaiak nagyon lent vannak technikában. Inkább jobb lenne valami jó fajta orosz, vagy amcsi... Irónia vége. Kína azért rendesen fejleszt mindent és nem gagyi kategóriás ez, csak a tudatlanokban az van meg, hogy veszel 50 forintért kabátot és kiderül, hogy gagyi 😢

De telefon téren, márkában ott vannak. Nem a márkáért kérik el a pénzt, hanem a technológiáért.

2021. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
csak az volt a lényeg hogy miért ajánlanak teljesen más telefont mint ami a kérdésen van és teljesen nem oda passzol..
2021. szept. 16. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert nagyon ráérnek 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

#4 Kérdés arra vonatkozott hogy a jelenségre mi a magyarázat?

Ha felteszel egy telefonos témában egy kérdést és akkor is ha nem szajomi akkor is jön valaki hogy vegyél szajomit. Mindenki mást meg lepontoz.


Hát a MIUI ismert legnagyobb hibája hogy eszi a HW -t rendesen.

Felhasználói szemmel nekem jó volt. Nem volt vele gondom.

Xiaomi ból 2 ből 2 meghalt mielőtt 2 éves lett volna. Sok a kettes.


Kína fejleszt? Hát ellesték a piacról hogy megy ez a telefonosdi, azaz lopták, és erre fejlesztenek. Nem mondom kamera is fontos, meg gyorstöltés, de hát ezen kívül sok minden más is van. Had ne boruljak le a lopás után hogy kívülről is hozzáférhető eszközökbe tettek valami energiát.

Összeszerelésben és belső minőségben ott sem az olcsó telefonok a jók. Ár értékben hiába jók, ez csak addig jó ameddig ki nem derül hogy 2 év után kuka vagy sem.


Márkáért ott is elkérik már a pénzt OnePlus, Xiaomi drágább modelljei. Ugyan annyiba fáj mint bármelyik márka felső kategóriás telefonja. Ne legyen kétséged minden telefongyártónál ez a cél.


A valóságban is gagyi sajnos a legtöbb minden ami kínából jön és olcsó. Meg hát ugye csak vegyes vállalatként települhet be egy gyár kínába nyugatról, megágyazva a lopásnak direktben.


Minden ágazatban lopással kezdtek kivétel nélkül.

Megbántam mindkét szajomit, és nem csak szajomim nem lesz többet hanem kerülöm a médin csájnát is.

2021. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztalataim alapjan mert azt hiszik, hogy annyira jo, mert hat azt irjak rola...es akkor az tuti ugy is van es jo. Gyakorlatilag egy tularazott kaki. Nehez meggyozni egy Xiaomist errol. Egyik baratom 2 evig hajtogatta, mig radobbentettem, hogy a papiron gagyibb samsung telom tobbet bir, mint az o xiaomi csodaja :D
2021. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Ha iPhone-t veszel, nem lesz Xiaomi-d.

Ezért kell iPhone-t venni.

2021. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Hogy pontoz lefele a sok xiaomi fan :D de röhögök. Vegyétek csak a gagyit! :)
2021. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!