Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért erőltetik itt sok...

Miért erőltetik itt sok kérdésnél, hogy vegyél inkább Xiaomit?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, egyszerűen nem tetszik a mobil, sem az hogy kínai márka bármennyire is jó lehet maga a telefon. Sok andorid telefonom volt sőt iphone is de inkább az iphonet kedveltem meg jobban (nem menőzésből, hanem a rendszere miatt is). Tettem fel néhány kérdést itt telefonválasztás kapcsán ahol általában iphoneokról kérdezek és hiába írom hogy ne ajánljatok mást, mert nem igazán érdekel hiszen adott a kérdés valaki mégis "szia, szerintem inkább Xiaomit vegyél." Ott is ezt írják, ahol csak 2 adott iphone közül szeretne dönteni a kérdező hiába nincs ott, hogy ne ajánlj mást, gondolom így csak adott a kérdés nem? Miért kell így másokra "erőltetni" hogy vegyen xiaomit ha az eleve nem tetszik neki vagy nem is arról volt szó? Miért kell ezt csinálni? Ha nem adott, hogy ajánlj mást és látszik azért, hogy adott mobilokról kérdez, miért szokás itt így erőltetni ezt a xiaomit? Nem mindegy úgyse neki hogy nekem lesz e vagy sem? Főleg iphone kérdéseknél ahol nyilván nem pont egy xiaomis válaszra vár a kérdező...csak nekem fura ez a jelenség? Tisztelet a kivételnek persze.

2021. szept. 16. 17:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Én leszarom, ha ajánlgassák a Xiaomi-t, csak az idegesít fel, amikor azt állítja valaki, hogy egy 60 ezres kínai telefon felér az iPhone-hoz. Sokszor mindezt úgy, hogy életében nem volt a kezében Apple termék. Én mindkettőt használtam. Androidos Xiaomi-ról váltottam iPhone-ra. Életem egyik legjobb döntése volt. Egyébként én is leszóltam előtte az Apple-t. Utólag úgy gondolom irigységből, ostoba kelet - európai mentalitásból.
2021. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!