Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van szerintetek bármi valósága...

Van szerintetek bármi valóságalapja ennek az iPhone SE3 koncepciónak?

Figyelt kérdés

[link]

Ha rákeresek hogy iPhone SE3, akkor rengeteg ilyen képet ad ki mint ez, és rengetegen hisznek is benne. De ha 2022-ben jön ki, akkor elég valószínűtlennek tartom, hogy az előlapi kamerája ilyen lesz, hiszen még a csúcs iPhone-okon is notch van. Illetve ha jól tudom az SE2020 is azért lett olcsó, mert egy már meglévő gyártósoron tudták gyártani, már meglévő alkatrészekkel. Itt viszont ez egy teljesen új telefon lenne, tehát emiatt is valószínűtlennek tartom. Legközelebb 2024-ben tudnék egy ilyen SE-t elképzelni. Szerintetek?


2021. okt. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Abban mindenki egyetért, hogy az idei készülékek inkább tekinthetők a tavalyi modellek ráncfelvarrásaként és jelentősebb újítás jövőre várható. A legtöbb szivárogtató úgy véli, hogy a következő modellekben már elhagyják a notchot, azonban a személyes véleményem az, hogy nem ilyen módon, ez inkább hasonlít valamely Androidos készülékre.


Illetve, ahogyan te is írtad, mindkét SE esetén valamelyik korábbi készüléket használták fel (5S, 8), így ez legfeljebb akkor valósulhatna meg, ha a következő csúcsmodellek így néznének ki, melyre ahogyan már írtam, nem látok esélyt.

2021. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

olyan gagyi meg? Jovoben olyanok lesznek hogy se az elso se a hatso kamera nem fog latszodni egyaltalan

mintha nem lenne kozbe meg sokkal jobbak lesznek egyben

2021. okt. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az XRből vagy a 11ből lesz! Az Apple fejével gondolkodjatok, ne az influenszerekével! :D

Nem fognak teljesen új házat, kijelzőt stb gyártatni! Mindig olyan alkatrészekből építik az olcsósított iPhoneokat, iPadeket amiket már gyártottak. Az SE2-ben is csak a chip új, minden más az iPhone 8-ból van. Az SE1 szintén csak új SoC-ot kapott hogy gyorsabb legyen.

Az A15-öt beleteszik majd az XR-be vagy a 11-be és kész az SE3!

2021. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azt olvastam valahol hogy ugyanugy fog kinézni mint az elődje

máshol meg azt hogy xr házába fogják belepakolni

de ugyanaz lesz a nyitóár mint 2020

xr házas dologba több realitást látok mert a 8 as dijázn már nem fogja megfogni az embereket

akit nem a kamerás képességek érdekelnek mint jómagam és társaim

nekünk tökéletes választás az SE modell

2021. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!