Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se 2020 vagy Samsung...

Iphone se 2020 vagy Samsung galaxy a32 4g? Lejjebb kifejtem.

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok dönteni. Az iPhone egy kicsit drágább, kB. egy 20assal. (bár ez aruhazankent elterhet). Iphoneom még sosem volt. Sokan mondták, hogy az a széria nem igazán jó, de sokan elégedettek, azt is olvastam, hogy az se akksija rossz, mások egy tök jó kompakt mobil ak tartják. Amúgy a mérete nekem is nagyon bejön. Ti mit javasolnátok? Ha egy pro-contra listát tudna valaki írni nekem mindkettőről, az megkoszonnem.
2021. nov. 5. 18:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán, az lenne fontos, hogy sokáig bírja egy toltessel (a Samu ebben jobb), kicsi legyen (iphone) és sokáig egy ép kéz láb telo legyen
2021. nov. 25. 16:19
 12/14 anonim válasza:
47%
Én a Samsungot választanám, majd hozzászoksz a méretéhez :D
2021. nov. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pro az iPhone melett:

Hosszabb terméktámogatás a szoftverre

Jobb hangszóró

18 wattos gyorstöltés

Vezetéknélküli töltés


Contra az iPhone mellett:

Borzalmas üzemidő, átlaghasználat mellett alig éri el a 3 órás kijelzőidőt...

Nem bővíthető háttértár


Pro a Samsung mellett:

90hz-es kijelző

Jobb képernyő felbontás

Jobb kamerák

Szebb kijelző (Super AMOLED)

Több GPS műholdat is képes fogni

Nagyobb kijelzőméret

3,5 Jack bemenet

Príma üzemidő


Contra a Samsung mellett:

15 wattos töltés csak


Mindkét telóban van NFC, és ujjlenyomatolvasó. :)

Én próbáltam almás meg droidos telót is, nekem a droidos jobban bejött de ezt embere válogatja.

2022. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!! Ilyenre vártam végig. Eddig még sem szubjektív, sem objektív normális választ nem kaptam, mindenki (tisztelet a kivételnek) baromságot írt! Köszi
2022. jan. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!