Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Örök kérdés android vagy iphone?

Örök kérdés android vagy iphone?

Figyelt kérdés

Kinek mi a tapasztalata eddig ezekell az oprendszerekel melyiket szereti jobban hasznalni?

Melyik kezrealobb szamotakra stb..?


En szemely szerint android parti vagyok


2022. jan. 12. 19:01
 1/5 anonim válasza:
63%
Android
2022. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Inkább iOS. De, kinek mi.
2022. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Örök kérdés is marad, mindenkinek más a kézreállóbb és ez így van jól. Nekem köztes telefonnak volt jó pár android, de mindig hiányérzetem volt velük, én teljes mértékben iPhone párti vagyok.
2022. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Ez egyéni. Androidot amiatt szeretem, mert nagyon jól testreszabható, de ha ez nem lenne opció és nem okozna gondot, hogy be vagyok zárva egy kalitkába, akkor Iphone.
2022. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Emberek az értékeléseket az alapján adjátok hogy hasznos e az info v sem ne az alapján h valaki droidot v ios-t használ.


Attól függ, ha csak telefont veszel akkor kb mindegyik elég hasonló. Androidba lehet állítgatni dolgokat de a legtöbb ember nem fog, sőt a sok mappa amire rálátása van a felhasználónak abszolút fölöslegesen.

Cserébe sok gyártótól kaphatsz különböző telefonokat.


IOS nekem szimpatikusabb de inkább azért mert jól kommunikál a laptopommal, automatikusan vált a fülhallgatóm eszközt és társai, amik megegyszerűsítik az életem. Ha veszek egy telefont 4 év múlva is kapja a frissítéseket.

2022. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!