Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben korlátoz az IPhone...

Miben korlátoz az IPhone (IOS) az Android rendszerhez képest?

Figyelt kérdés

Pl milyen android rendszer esetén megszokott használatos népszerű appokat nem enged feltelepíteni? (nemrég a Google Chrome-ot hallottam)

Miben más még, amit androidon tudsz csinálni IPhone esetén viszont nem?



2022. jan. 30. 15:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Engem semmiben, sőt tud olyat is, amit az Androidból hiányoltam
2022. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
iPhone megvéd attól is, ami ellen az Android-os rest megvédeni!☝️
2022. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
93%
Google Chrome van iOS-re is, hétköznapi felhasználáshoz nem hiszem hogy van olyan app ami ne lenne elérhető.
2022. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%

Semmiben

Annyi max hogy nem tudsz külsős appot telepíteni, de ezzel is téged véd meg, a gyökér droidra meg 100 trójait is felrakhatsz ;))

2022. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%

"Annyi max hogy nem tudsz külsős appot telepíteni"


Ki mondta? 😂

2022. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

#1 Kíváncsi vagyok, mit tud, amit Androidon nem lehet.


De egyébként olvastam olyat, hogy nem lehet letiltani csak a rejtett számokat külön. (Nem tudom, hogy ez igaz-e)


Meg lehet csinálni, hogy a telefonon letöltöm egy laptop összes illesztőprogramját, betömörítem egy zip-be, majd áthúzom egy pendrive-ra?


Lehet kreálni komplett fastruktúrális mappaszerkezetet a dokumentumaim teljes rendszerezéséhez, amit aztán egy mozdulattal átmásolok egy pendrive-ra, vagy egyéb külső adathordozóra?


Felismeri a telefon az USB-vel rácsatlakoztatott fényképezőgépet, és tud róla/rá képet/videót másolni?


Hozzá tudok férni gépről a telefonon tárolt összes képhez, videóhoz, zenéhez és egyéb fájljaimhoz anélkül, hogy bármilyen szoftvert kelljen telepíteni a gépre?


Tudok alkalmazást DOWNGRADE-elni?


Tudom magát a rendszert DOWNGRADE-elni?


Tudok többfelhasználós multitaskot csinálni?

(Egyik felhasználó a sajátom, és mellette pl. egy "gyerek" felhasználó, amit ha elállít, a sajátomon minden megmarad)


Le tudok zárni egy éppen futó alkalmazást, hogy jelszó nélkül ne lehessen kilépni belőle?



Illetve a lenti kérdésemre sem kaptam érdemleges választ, csak szidtak, hogy mennyire provokatív vagyok, amiért ilyenekkel állok elő:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%
Csak a droidfanok szoktak ezzel takaródzni, átlag user szempontjából semmi korlátozás nincs.
2022. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

#6.Nagyon életszerű példák, én 15 év okostelefon használat során egyikre sem voltam rászorulva.

Akinek céleszköz kell ilyesmire az vesz androidos eszközt, de a felhasználok 99%-nak elég az IOS is.

2022. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Casual napi felhasználásban semmiben, sőt, csak előnye van az androidhoz képest.
2022. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

Rendben, elfogadom, hogy nem mindenkinek szükségesek az általam említett dolgok, bár én naponta használom ezekre is.


Mondhatnánk, hogy kompromisszum, de ha már 400e Ft-ot kiadok egy telefonra, akkor nem vagyok hajlandó "kompromisszumokra"


Egyébként rendben, én elfogadom.


De valaki mondja meg, legyen kedves: Mondjon egy-két példát, amit iPhone-on meg lehet csinálni, de Androidon nem

2022. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!