Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben korlátoz az IPhone...

Miben korlátoz az IPhone (IOS) az Android rendszerhez képest?

Figyelt kérdés

Pl milyen android rendszer esetén megszokott használatos népszerű appokat nem enged feltelepíteni? (nemrég a Google Chrome-ot hallottam)

Miben más még, amit androidon tudsz csinálni IPhone esetén viszont nem?



2022. jan. 30. 15:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehet külső forrásból telepíteni rá dolgokat.


Szóval a cheat-elt meg gyekek korom óta innen-onnan "szerzett" játékarzenálom alapból ki lenne lőve, ha iPhone-om lenne. Meg pár alkalmazás apk-ba letöltött régebbi verziója is. (mert az nekem úgy jó, nem kell hozzá frissítés, úgyis csak elcseszik).

#8 Akkor töltöttem le és telepítettem először apk fájlt, mikor beroppant a Pou játék. (Most 20 éves vagyok) Szóval eléggé gyerek voltam akkor, mégis rá voltam szorulva. (Hogy miért, az hosszú.)


+ a fájlmásolás

2022. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

Hangerőszabályzás Earpods-al, sokkal könnyebben szinkronizálhatóak össze az Apple eszközök egymással, talán a legfejlettebb és legkidolgozottabb ökoszisztémák egyikéről beszélünk jelenleg.

5-6 évig használhatók egy telefont úgy hogy nem kell Mobilaréna topikokat böngésszek, néznem hogy éppen milyen szériahiba van az adott készüléknél és imádkozni hogy cserélik, ja és mindig naprakész és kap frissítést.(volt Google referenciakészülékem is, szóval nem kell bemutatni)


Másrészt számomra elég nagy kompromisszum egyes gyártóknál hogy 2-3 év után elfelejtik az eszközömet, és ugyan úgy kiadok érte több száz ezret mint az iPhone-ért.

2022. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

#11.IOS esetén ugyan úgy megoldható biztonságos módon a külső app-k telepítése, hozzátéve hogy ez Android esetén is saját felelősségre tehető meg, nem feltétlen a rendszer egyik előnye.

Fájlmásolás, ok aláírom képet lehet másolgatni bár ez a mai világban eléggé kezd kikopni, de a stream szolgáltatások mellett a mai emberek 70%-a kb. spotify-t használ, filmre is vannak platform-k és telefonra általában ezek mennek, mivel nincsenek több TB méretű telefonok még megfizethető áron.


Hozzátéve ez rétegigény amiről továbbra is írsz.

2022. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

#12 Ez minden gyártónál így van, sőt!


Az Apple csak a saját termékeivel kompatibilis 100%-osan, a nem Apple cuccok csak korlátozottan vagy egyáltalán nem működnek iOS-szel.


Ellenben a többi gyártó termékei szinte 100%-os kompatibilitással hajlandók együttműködni.

(Pl. Xiaomi telefon, Samsung óra, Honor okoseszköz, LG TV.)

2022. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
72%

#13

Filmekhez nem is kell több TB. 9.-ben még a 16 GB-os telefonommal is megoldottam, hogy legyen rajta 1-2 film vagy anime rész, míg várom a buszt. Aztán a 128 GB-oson már tényleg minden van...

A zenét szintén gyerekkorom óta gyűjtöm. Van vagy 1000, gépen, kategorizálva. Ráadásul sok cover van (YouTube-ról), azokat hogy hallgatnám Spotify-on?

Vagy az e-book-okkal s hasonlókkal mi van?

2022. jan. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%

Ja, és #12

Az Android flagship-ek sem 1-2 év után "mennek a levesbe"


Sőt!


Amikor egy Apple eszköz támogatása megszűnik (pl a 2014-ben gyártott ipad2 támogatása 2019-ben végleg megszűnt) akkor a legtöbb felhasználó nem tehet semmit. Egyszerűen nem működik rajta a Store, és régebbi alkalmazásverziót sem könnyű rávarázsolni, hogy működjön 1-1 alkalmazás.


Ellenben a 2011-ben gyártott Android 2.3 eszközön a támogatás megszűnése után is egyszerűen lehet régebbi alkalmazásokat telepíteni, másolni, stb.

2022. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

Ennyi esze van az embereknek... "google choromeot hallottam". Kitől? Ki volt az az ökör aki ilyent mondott? Minden google szolgáltatás és app elérhető iPhoneonon. És minden épeszű gyártó megcsinálja az appjait droidra és ájfónra is. Mert ez az érdeke! Mindegy hogy milyen platformon használják az appjaitak, a lényeg, hogy sokmiiliószort letöltség azokat. Egyik normálisabb szoftvergyártó sem olyan hülye, hogy azt mondja, hogy nem feljlesz iOSra. Több100millió iPhone van az embereknél. Ha csak mindegyiken 0,99 centet kereshavonta a reklámokon, előfizetéseken, akkor az sok100milliós bevétel nekik.


Ja és akkor egy másik tévhitet is eloszlatnék: Ami nem fizetős a droidon, az ájfónon sem az! Csak meg a sok haverodhoz hasonló nyomoronc ennek ellenkezőjét is terjeszti.


Akkor vagy óriási bajban ha vasútb.i vagy, mert a vonatdroid appot nem fogod tudni használni. :DD

2022. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
77%

#15.

Mennyiségfüggő, hozzátéve hogy ezeket ugyan úgy meg tudod tenni IOS-n is, nincs semmi akadálya.

Zenegyűjteményről tudnék én is mesélni, underground zene fogyasztóként de már Android userként is tarthatatlan volt hogy 512GB-os SD kártyára kellett mindig másolgassak és nem fért rá minden fel még tömörítve sem, inkább előfizettem Spotify-ra...(így is van sok zene amit ott nem találok, de arra ott a desktop PC, meg a lánc)

E-Book dettó másolható de azok sem nagy méretűek.


#16.

Szoftveres supportban talán a Nexus kapott 3 évig, de a többi készülékem max 2 évig kapott update-t, utána is lehetett app-okat telepíteni, az hogy azok már milyen minőségűek voltak... Ilyenkor előjöhetett az igény a downgrade-re nyilván, de felvetődik a kérdés ha lenne normális support akkor is szükség lenne rá? App fejlesztői és gyártói részről is.

Ilyen téren az IOS azért egységesebb és kevesebb is a bugos, rosszul megírt app, nem olyan töredezett az egész.


Ellenpélda hogy a 2016-os iPhone 6S máig használható a legfrissebb szoftverre és 1-2 évig legalább még működni fog, a korabeli telefonok nagy része olyan szinten elavult már hogy szinte használhatatlan.

Fel lehet rájuk rakni akár a korszerű appokat, más kérdés hogy mennyire vannak rá optimalizálva manapság, akár egy SD801-es eszközre.


"Ellenben a 2011-ben gyártott Android 2.3 eszközön a támogatás megszűnése után is egyszerűen lehet régebbi alkalmazásokat telepíteni, másolni, stb."

Ok, de egy ilyen eszközön mobilbankot használni? Vagy akár bizalmasabb adatokat tárolni?

Abszolút nem alkalmas semmiféle használatra...

2022. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%

Doszka és az ő downgérdje... úúúú megyek bontok valami piát, me' nem bírom :D

Kitalálhatnál már valami más szüveget is barátom, ne csak ezt mantrázd, mert már uncsiiii!!


Tudod kérdező az legyen a legnagyobb bajod hogy egy 12 éves tabletre rá tudsz-e tenni egy appot vagy sem! Ha nem lesznek rángásos tüneteid attól hogy ezt nem tudod megtenni, akkor boldog ember vagy! Nem úgy mint Doszka! Ne legyél Doszka! Legyél normális! :D

2022. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
85%

Ja és az ájfón is eggyüttműködik majd' minden más eszközzel kb annyira mint a droid! iPhonehoz is vehet kb bármilyen órát. Az a tv ami tud airplayt azzal egy kattintással összekapcsolható. Amelyik meg nem tud, azt nem kell megvenni, mert ósdi vacak. Windows géppel is tökéletesen eggyüttműködik, winre is megvannak a fontos appok: itunes, fotóstream, stb.

Kértelek már Doszka, hogy ne okoskodj bele iPhoneos kérdésekbe úgy, hogy soha nem használták iPhonet hosszabb ideig!

Így nem vagy jobb annál mint az aki a kérdezőnek a baromságot mondta. Csak álhíreket és sületlenségeket beszélsz és tejesztesz!

2022. jan. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!