Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonoknak van...

Melyik telefonoknak van nagyon jó kamera minősége?

Figyelt kérdés
Nekem most Samsung galaxy A32 van de nem vagyok elégedett

2022. febr. 12. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a csúcsmodelleknek. Pl: Samsung Galaxy S széria, iPhone modellek, Huawei P széria, Xiaomi Mi széria stb...

A középkategóriában Galaxy A széria teteje (A52s, A72), OnePlus Nord modellek, Redmi Note széria Pro modelljei. Ezek alatt meg már nem igazán van olyan telefon, amelyeknek tényleg jó a kamerájuk.

2022. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jön még válasz esetleg, engem is érdekel. Nekem Huawei p30 pro van, de én sem vagyok elégedett. Képminőség jó, de kevés rajta a kontraszt és szín telítettség. Magyarul sápadt.
2022. febr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat aminek nagyobb a szenzora mert ezek a körömnyi szenzorosak csak olajfestményt tudnak fotózni hiába csinálnak 100 csilliárd gigapixeles fotókat.
2022. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
2022. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Nekem Samsung Galaxy S7 van és gyönyörű a kamerája, pedig nagyon régi modell (kb 6 éve kaptam meg és semmi probléma nem volt vele soha). Még mindig a legjobb mobil, pedig több ismerősömnek újabb Iphone van. Egyik barátnőmnek az IPhone nagyon vacak színeket ad vissza, pl lilás lesz a bőrszín és a közeli képeknél egy furcsa kékes színű filtert ad. Az A széria viszont tényleg silány.

Az biztos, hogy következő mobilom is Samsung Galaxy S lesz, de remélem sokáig jó lesz még a mostani.

2022. febr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az S7 egy nagyon kiemelkedő modell volt mindenféle szempontból, az fix, az egyik legjobb Samsung valaha. De sajnos már túl régi.

Nyilván az új csúcsmodelleket lehet javasolni, Iphone 13, Samsung Galaxy S21.

2022. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!