Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 13 Mini aksija már...

IPhone 13 Mini aksija már vállalható?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új IPhonet. De nem tudom, hogy az aksi mennyire vállalható. Először IPhone 12 Mini vagy IPhone 12-ön gondolkodtam. De 2 hónapja azt mondták, hogyha már új IPhonet veszek és tetszik a kisebb méret akkor 12 Mini sőt ha úgy van 12 helyett is 13 Minit vegyek. Nekem tetszik a kompakt méret. A kicsit nagyobb is pl az 5,8-6,1 Inc. Mert jobban látom a képernyőt. Az ilyen Pro Max méretű dogoket viszont nem szeretem. És elvileg a 13 Miniben egy sokkal erősebb procit kapok. Csak sajnos ahogyan elnezem az árát. Múlt hónapban jobb árba volt akkor lehet tényleg jobban megerte volna a 12 Minihez képest. Már persze annak aki rá tud fizetni 40-50 ezer forintot. De most kicsit túl van arazva szerintem. Vagy talán ennyi ember veszi azt azért?

2022. márc. 24. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Ezek közül egyik sem.

Többnyire a max-k hoznak érdemben jó üzemidőt, a többi max átlagost de inkább az alatti.

A túlárazás nem jellemző, attól még hogy szar a Ft nem lesz fogja senki az árfolyamhoz igazítani az árat, 13 Mini egy árban van 12 Minivel.

2022. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+13+mini+..

Van egy csomó akkuteszt, tessék megnézni őket.


A túlárazásos megjegyzéseket sosem értettem.

A pénztárcádhoz képest lehet csak túlárazva.

Egy nagyon jó készülék, kiváló teljesítménnyel (leveri még a sokkal később megjelent csúcs szamszngot is), kiváló kamerákkal, kijelzővel, 8-9 évnyi szoftveres támogatással, stb. Az akkumulátora a mérete miatt ennyit bír. A mai akkumulátor-technológiák miatt ekkora energiasűrűség lehetséges csak. A li-ion akksik előtt ennyi sem volt. Majd talán a mi életünkben feltalálnak egy olyan technológiát ami sokkal tovább bírja.

2022. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előbb utóbb nagyobb aksit tesznek bele
2022. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

1-es... "Többnyire a max-k hoznak érdemben jó üzemidőt, a többi max átlagost de inkább az alatti."

Ne írjunk már baromságokat. A 13 és főleg a 13 Pro simán hozzák az átlag feletti üzemidőt is a csúcskategóriában. A 13 Mini pedig szintén hozza az átlagot normál használattal. Van fent youtubeon nem egy összehasonlító videó, a 13-as széria mindegyikben az élvonalban van.

2022. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

13 minit vegyél, az akksija fényévekkel jobb, mint a 12-nek. Nem rossz telefon.Ha hosszútávra gondolkodsz feltétlen vedd meg.

Nekem most I13 Pro Maxom van, fontosabb az 5 mag. mega 120. De Boven jo egy sima 13/13 mini is lényegeben ugynaaz cska a mini kissdebb én I7+-rol valtottam 2016-ban vettem, akkor ez vol t a csúcstelefon, azota gondtalan 15 is fut rajta marnmint az ios 15. Gondtalanul és 32 gb is eleg.

De mar azert vannak jobb készulekek i7-hez kepest nyilcvan valtozott a technologia de nekem 6-7 évig gondtalanul mukodott szinte. Kb ennyire tervezek az I13 ProMax-al is :D a 128 gb miatt icloudot lemondtam :D

2022. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nagyon jól bírja, össze sem lehet hasonlítani a korábbi 7-esemmel. Intenzív használat mellett is egy napot kibír, ha meg nem lógsz rajta folyamatosan, kettőt.

Majdnem sírva fakadtam a boldogságtól, hogy nem kell energiatakarékos üzemmódban azon izgulnom, hogy elhagyom a házat, és lemerül 2-3 órán belül a hidegtől, stb.

2022. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
És nagyon jó telefon:))
2022. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!