Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-sok! Nektek hány év...

IPhone-sok! Nektek hány év után lassult be a telefonotok és melyik iPhone-t használjátok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 15:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
régen iphone 4s-t használtam, ha pár éve nem ejtettem volna le és ment emiatt tönkre akkor még ma is hibátlanul üzemelne és az volt a kedvenc mobilom...Lassulást nem vettem észre, ahogy az 5s-en sem. :)
2022. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, hogy ez egy egyik napról a másikra történő dolog lenne, hogy egyszer csak hétfőn még gyors, aztán keddre belassul. Ez egy folyamat. Kérdés, hogy kinek mi a lassú, anyukám az én régi iPhone 6-omat a mai napig használja, arra amire neki kell, tökéletes ilyen lassan is. Én jelenleg egy újonnan vett 12-t használok, egyelőre nem vettem észre rajta semmit, mintha még új lenne.


Szerintem (persze nagyban függ a használat módjától) nagyjából 3-4 év után kezd el "látványosan" romlani a teljesítmény, aztán ki tudja milyen gyorsan, meg melyik felhasználó meddig bírja.

2022. jún. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:10


Illetve elnézést, közben az első választ látva, illetve átgondolva amit írtam, annyival még kiegészíteném a kettes válaszomat hogy igazából nem a telefon teljesítménye kezd el romlani, hanem a szoftverek hardver-igénye növekszik olyan mértékben, hogy a 3-4 évvel ezelőtti vas már nem tudja olyan módon kiszolgálni, mint amikor még új volt.

2022. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Iphone 12 minim van most 1 éve, eddig nincs lassulás. Ezelőtt egy 7-em volt, azon kb olyan 2 év után már éreztem, hogy lassul, de 3 és fél évig használtam így is hibátlanul.
2022. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem az iPhone 13 mini az első iPhoneom. Most már egy 7 hónapja használom. Ez alatt a 7 hónap alatt nem vettem észre lassulást. Sőt a napokban még egy iPhone 13 minit vettem. A 2 iPhone 13 között 7 hónap különbséggel vettem. Sem a 7 hónaposon sem az újabbon nem veszek észre különbséget. Az iPhone előtt több Huawei telefonom is volt. A régebbi Huawei készülékemen ami egy Huawei p10 Pulus telefon azon már én is jelentős lassulást vélek fel fedezni. Ezt csak azért írom le mert nem egyedi eset hogy a telefonok a használatuk során be lassulnak.
2022. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még az első generációs iPhone SE telefonom se lassult be.


Igaz játszani nem játszok rajta, csak internetezek, Facebook, Messenger, Insta, Youtube, Spotify, de hibátlan.

2022. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én IPhone 4S-t használok. És még pár hónapja kezdtem el érezni azt, hogy kezd néhol használhatatlanul lassú lenni. De sok helyen még mindjg megállja a helyét!
2022. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6s újkora óta nálam van, cirka nyolcadik éves, ezalatt kellett bele egy azaz egy darab akku, egyébként nulla hiba, és köszöni szépen most is tökéletesen működik.
2022. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Első generációs SE a férjemnek tökéletes, úgy megy, mint újonnan. Nekem 12 van, kb egy éves, ez is úgy viselkedik, mint a kicsomagolás napján. Éppen ezért veszük iphone-t, korábban minden más márka termékét max 2 évig tudtuk használni, ha a vásárlás gyakoriságát beleszámolom, olcsóbbra jön ki az iphone.
2022. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem begyorsult!

Úgy begyorsult az akkumerülése, hogy ihaj!

Újkorában bírta tán 4 napig is, most meg... ügyesen ki van ez találva kérem, hogy garantáltan bedögöljön és vegyél másikat.

2022. jún. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!