Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 mini akadások...

Iphone 13 mini akadások normálisak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hónapja van egy iphone 13 mini telefonom. Eddig teljes mértékben elégedett vagyok vele, viszont van egy kis gond.. Ritkán előfordul, hogy beakad az egész telefon olyan3-4 másodpercre. Illetve apró akadások vannak.Ez mennyire normális? Igazábol nem zavar, meg nincs is olyan gyakran, hogy ez zavarjon. Csak elvileg ilyet nem kéne csinálnia, ezért is kérdezem,hogy ez normális, vagy pedig valami baja lehet? Még annyi, hogy kb 2szer csinált olyat, hogy a záróképernyőt nem tudtam feloldani, mert nem érzékelt semmit.. hiába csináltam bármit is, nem érzékelte. Újrainitas után már nem volt ez a probléma.

2022. aug. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire! Nem kellene ilyent csinálnia, ez valami szoftveres hiba.

Tele van tárhely?

Csinálj kényszerített újraindítást

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.


Ha nem oldja meg, akkor érdemes lenne visszaállítani gyári állapotra a telefont.

2022. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiakaszthatha valami app is... anya 11ét a viber akasztotta ki úgy h kényszeritett ujraindítást kellet csinálnia azt is nehezen sikerült
2022. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 van,sosincs ilyen gond vele.Valami gáz lehet
2022. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom amit írtatok. Tárhely egyébként nincs megtelve, 56giga foglalt
2022. aug. 12. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyiből?
2022. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
128, 256 és 512-es létezik, úgyhogy azzal biztos nincs baj.
2022. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!