Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 8 pluson hogy tudok...

IPhone 8 pluson hogy tudok tàrhelyet venni?

Figyelt kérdés
Sajnos a 64gb-os telefonom tárhelye mondhatni betelt.. Már kidob alkalmazásokból, van amibe be se enged. Hol tudnék, illetve hogyan tudok venni tàrhelyet? Ha jól tudom van ilyen opcio. Vagy esetleg egy jó trükk,tanács?

2022. okt. 6. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhő-tárhelyet van lehetőséged vásárolni, a beállításokon belül katt a nevedre, azon belül iCloud és ott lesznek a lehetőségek. :) Ha a telefon tárhelyét szeretnéd havi előfizetés nélkül bővíteni arra sajnos nincs lehetőség, az telefonspecifikus.
2022. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pro tipp: töröld ki a felesleges dolgokat.
2022. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Nagyobb tárhelyes modellt veszel :)
2022. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as. Ennyi “problémából” adodoan nem kell rögtön telefont valtani szerintem. Főleg ha valakinek nem futja rá. :)) meg ha szereti a mostani telefont..
2022. okt. 7. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Icloudban veszel tárhelyet, kemény 300 ft/hó, felmentesz mindent és utána újra tudod telepíteni a telefont adatvesztés nélkül. Megint lesz tárhely bőven. Nekem így sikerült a betelt 32 gbt 15-re redukálni, megint 1 évig nem telt be.
2022. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magában az iPhone telefonokban adottak a tárhelyek. Azt bővíteni nem lehet! De Apple Icloudban tudsz nagyobb tárhelyet vásárolni.
2022. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!